Pohľad späť na Roast Summit 2022 @ Coffee Fest PNWDaily Coffee News od Roast Magazine

RoastSummit2022-41

Roast Summit 2022 v Kongresovom centre v Seattli. Všetky fotografie od Juan José Sánchez Macías pre Roast.

Pečieme časopis bol nadšený, že môžeme priviesť späť našu inauguráciu Pražený summit minulý týždeň v Seattli. Stretnutie kávových profesionálov z celého sveta, aby sa dozvedeli o prístupoch k praženiu, spracovaniu a získavaniu zelenej kávy, bolo prvým osobným opakovaním Roast Summitu od roku 2019.

Udalosť sa konala v kongresovom centre v Seattli deň vopred Coffee Fest PNW.

Medzi najvýznamnejšie udalosti dňa patrila relácia pod vedením Roba Hoosa z Iterácia.Káva o teórii praženia vzoriek; prieskum experimentov s krivkou pečenia s Nicki Amouri z Amouri káva; diskusia o tom, ako časy odpočinku po pečení ovplyvňujú zmyslový vplyv, ktorú viedol Joey Stazzone z Kreolská kaviareň; analýza vplyvu teplôt sušenia a vlhkosti fazule, ktorú viedla Yimara Martinez Agudelo z The Inštitút kvality kávy; a reláciu o pražení kávy bez kofeínu pod vedením Stacey Lynden z Švajčiarska voda bez kofeínu.

Keďže sa tešíme na ďalšie praženie na vysokej úrovni a Coffee Fests, tu je pohľad späť na fotografie z roku 2022 objektívom fotografa Juana José Sáncheza Macíasa:

Radi by sme sa dôrazne poďakovali všetkým skúseným rečníkom, štedrým sponzorom a všetkým, ktorí sa zúčastnili Roast Summit 2022.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *