Predefinujte mäsových partnerov s popredným dovozcom mäsa, uvádzame na trh veganské mäso – vegkonóm

Izraelská značka alt mäsa Predefinovať mäso predstavila päť nových produktov, vrátane svojho vôbec prvého radu Pulled Meat. Táto správa prichádza v čase, keď Redefine oznamuje partnerstvo so špičkovým dovozcom konvenčného mäsa Giraudi Mäso.

Redefine tvrdí, že nový rad Pulled Meat je úplne novou rastlinnou kategóriou v oblasti stravovania, ktorá obsahuje alternatívy k trhanému hovädziemu, jahňaciemu a bravčovému mäsu. Výrobky sú údajne oveľa rýchlejšie na prípravu ako pomaly varené mäso zvierat, pričom doba varenia sa skrátila z hodín na minúty.

„Veríme, že máme jedinečnú pozíciu na to, aby sme boli v budúcnosti najväčšou svetovou spoločnosťou na výrobu mäsa“

Spoločnosť Redefine tiež predstavila dve nové prémiové kúsky na rastlinnej báze – Tenderloin a Striploin. Nové kusy stavajú na úspechu Redefine’s Flank steakov, ktoré podporili šéfkuchári Michelin v celej Európe. Hovorí sa, že Tenderloin a Striploin presne kopírujú štruktúru a vlastnosti hovädzieho mäsa – Tenderloin poskytuje zážitok z hovädzieho filé, zatiaľ čo Striploin je nakrájaný na prúžky s „jemnými grilovacími tónmi“.

Všetkých päť produktov je teraz dostupných pre stravovacie služby vo Veľkej Británii, Nemecku, Holandsku, Rakúsku a Izraeli. Redefine tiež nedávno predstavila ďalší nový produkt – rastlinný Bratwurst – na Oktoberfeste 2022.

rastlinné prémiové rezy
© Predefinujte mäso

„Sme nesmierne nadšení, že môžeme predstaviť naše doteraz najpokročilejšie produkty, pričom pre značku Redefine Meat predstavujeme historický rok s trinástimi produktmi New-Meat predstavenými v piatich rôznych krajinách a rýchlo rastúce,“ povedal Eshchar Ben-Shitrit, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Predefinovať mäso. „Tým, že sme stanovili nové štandardy v kvalite produktov, sme jedinou spoločnosťou, ktorá vedie k širokému šíreniu produktov New-Meat – vytvárame úplne nové kategórie trhu v rámci stravovacích služieb. Táto mimoriadne nevyužitá trhová príležitosť je dôvodom, prečo veríme, že máme jedinečnú pozíciu na to, aby sme sa v budúcnosti stali najväčšou mäsovou spoločnosťou na svete.“

Hlavné strategické partnerstvo

Spoločnosť Redefine tiež nedávno oznámila to, čo opisuje ako „hlavné strategické partnerstvo“ s najväčším európskym importérom mäsa vyššej kategórie, Giraudi Meats. Giraudi pridá do svojho portfólia rad Redefine New-Meat, čím pomôže značke expandovať do desiatok krajín.

Produkty Redefine budú pridané aj do ponuky v sieti reštaurácií Giraudi BeefBar po celej Európe. Rýchla expanzia spoločnosti bola čiastočne umožnená kolom financovania vo výške 135 miliónov dolárov na začiatku roka, jedným z najväčších v histórii izraelskej spoločnosti zaoberajúcej sa alt mäsom.

„Súčinnosť medzi Redefine Meat a Giraudi Meats spočíva v našej láske a vášni pre mäso a v nekompromisnej spoločnej vízii podávať svetu len mäso najvyššej kvality,“ povedal Ben-Shitrit. „Mať takého prestížneho dovozcu mäsa, akým je Giraudi Meats – spolupracuje s najlepšími šéfkuchármi a mäsiarmi z celej Európy – integruje náš New-Meat do svojho portfólia exkluzívneho špičkového mäsa spolu s hovädzím mäsom Angus a Kobe, čo je príkladom, prečo New-Meat definuje novú kategóriu špičkových produktov v mäsovom priemysle.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *