Prihlášky otvorené pre druhý rok programu NKG PACE Green Coffee Denné správy o káve od Roast Magazine

NKG tempo

Obdobie podávania žiadostí je otvorené pre druhý rok Partnerstvo NKG na podporu vlastného kapitálu kávy (NKG PACE), program profesionálneho rozvoja navrhnutý americkou pobočkou konglomerátu zelenej kávy Kávová skupina Neumann (NKG) a Coffee Coalition for Racial Equity (CCRE).

Program, ktorý bol spustený minulý rok s cieľom riešiť históriu rasovej nerovnosti a nedostatočného zastúpenia černochov v kávovom priemysle Spojených štátov, ponúka celý rok zamestnania a školenia pre troch ľudí, aby sa stali certifikovanými špecialistami na zelenú kávu.

Konkrétne sa účastníci programu stanú na jeden rok zamestnancami Neumann Gruppe USA na plný úväzok, pričom sa zúčastnia vzdelávacieho programu, ktorý je jednou časťou učňovskou prípravou v oblasti kontroly kvality (QC) a jednou časťou komplexného vzdelávania o zelenej káve prostredníctvom individuálneho a skupinového vzdelávania, série rečníkov a mentorský program so zástupcom CCRE.

Pre program nie sú potrebné žiadne predchádzajúce profesionálne skúsenosti s kávou, hoci skupina tvrdí, že určité skúsenosti sú preferované.

Účastníci dostávajú základnú mzdu a budú pridelení do jednej z troch kancelárií NKG USA alebo dcérskej spoločnosti, buď v ústredí Hoboken, New Jersey, alebo v kanceláriách dovozcu v San Diegu. Medziamerická káva alebo kancelárie obchodníka so špeciálnou kávou v Seattli Dovozcovia kávy Atlas.

„V druhom ročníku upravujeme učebné osnovy, aby sme partnerom ponúkli komplexnejšie vzdelanie s väčšími skúsenosťami v logistike a zákazníckom servise,“ uvádza spoločnosť na tohtoročnej stránke prihlášky. „Toto im má ponúknuť zmysluplnejšie vystavenie sa iným aspektom kávy v nádeji, že si zvýšia vzdelanie, rozšíria svoje potenciálne záujmy a rozšíria svoje možné kariérne dráhy. Dlhodobou kariérnou dráhou človeka v logistike môže byť napríklad COO. Či už partneri zostanú v oblasti kontroly kvality alebo budú nasledovať iné príležitosti v oblasti kávy, absolútnou výhodou je vzdelanie v oblasti kontroly kvality.“

Prihlášky sa podávajú vo štvrtok 1. decembra. Návod ako sa prihlásiť, často kladené otázky a mnoho ďalších informácií nájdete k dispozícii tu.


Má vaša firma s kávou novinky, o ktoré sa môžete podeliť? Dajte vedieť redaktorom DCN tu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *