Príručka pre milovníkov jedla, čo je nové na promenáde pri západe slnka na jar 2021

Promenáda pri Sunset Walk je priestranné vonkajšie stravovacie a nákupné námestie v Kissimmee na Floride hneď vedľa rezortu Margaritaville Orlando. Námestie ponúka jedinečnú škálu reštaurácií so všetkými druhmi jedál od grilovaných po morské plody.

Nedávno sa k zostave na Promenade at Sunset Walk pridalo niekoľko nových reštaurácií a obchodov (pozrite si nášho Foodie’s Guide to Promenade at Sunset Walk tu). Lizzie’s Memphis Style BBQ sa pripojil k širokému spektru možností stravovania v The Promenade a poskytuje rôzne druhy údeného a grilovaného mäsa so všetkým príslušenstvom. Ak máte chuť na morské plody, navštívte novootvorenú reštauráciu a bar The Wharf. Ponúka odborne pripravené pokrmy z morských plodov pre celú rodinu, brucho až po ustricový bar pre čerstvé mäkkýše denne. Pre tých, ktorí sú pripravení na niečo sladké, pozrite si nové sladkosti River Street – Savannah’s Candy Kitchen pre ich svetoznáme pralinky®, slané karamelky, chrumkavé ručne naťahované arašidové krehké a domáce pekanové koláče.

Trh, Sunset Walk’s Artisan and Farmer’s Market, sa tiež vrátil každú sobotu od 11:30 do 15:30. Trh ponúka najlepších miestnych predajcov remesiel a špecialít z celej centrálnej Floridy, vrátane čerstvých produktov.

Boli sme pozvaní, aby sme ochutnali cestu cez námestie, vyskúšali sme predjedlá v Lizzie’s Memphis Style BBQ, predjedlá v The Wharf at Sunset Walk a nejaké dezerty v River Street Sweets. Tu je náš sprievodca pre milovníkov jedla na tému Čo je nové na Promenade at Sunset Walk túto jar 2021.

Predjedlá v Lizzie’s Memphis Style BBQ

Naše gurmánske dobrodružstvá sme začali s niekoľkými predjedlami v novom Lizzie’s BBQ v štýle Memphis. Lizzie’s je neformálna grilovacia reštaurácia, ktorá ponúka všetko od tradičných grilovaných obľúbených jedál až po jedlá s jedinečnými zvratmi. Jedálny lístok Lizzie tiež pozostáva z pôsobivého množstva bezlepkových položiek, z ktorých majú úžitok ľudia s rôznymi stravovacími potrebami.

Oscar Peña, podnikový riaditeľ kulinárstva, nás privítal u Lizzie. Peña dohliada na všetky kulinárske stratégie nielen v Lizzie’s Memphis Style BBQ, ale aj v The Wharf at Sunset Walk. Pripravil nám dve najobľúbenejšie predjedlá Lizzie, aby sme si pochutnali.

BBQ bravčové posúvače

BBQ Pork Sliders sa pripravujú z jemného bravčového mäsa, kyslých uhoriek a smaženej cibuľky navrstvených medzi plátky sladkého havajského chleba. Lizzie’s má vlastnú značkovú BBQ omáčku, ktorá sa vyznačuje dokonalou rovnováhou sladkej a pikantnej. Tieto posúvače sú fantastické a sú k dispozícii aj s údeným hrudníkom ako alternatívou k bravčovému mäsu.

Údená slanina zabalené Jalapeños

Ďalším chutným predjedlom v Lizzy’s je údená slanina zabalené Jalapeños. Chrumkavá údená slanina je obalená okolo grilovaných jalapeños plnených bylinkovým krémovým syrom a poliata sladkým jahodovým džemom. Sladké a korenisté chute sa vynikajúco dopĺňajú, výsledkom čoho je lahodná pochúťka, ktorú budete musieť vyskúšať sami.

Vstupy v The Wharf at Sunset Walk

The Wharf at Sunset Walk je nová neformálna reštaurácia s morskými plodmi s pobrežnou atmosférou a pôsobivým menu, ktoré spája tradičné jedlá z morských plodov s klasikou z New Orleans. Živá zábava zlepšuje náladu a rozsiahle menu ponúka niečo chutné pre každého.

Charbroiled ustrice

Začali sme s obľúbeným davom: Charbroiled Oysters. Ako sa dalo očakávať, tieto ustrice boli dekadentné. Toto jedlo varené s cajunským maslom má tiež jemný neworleanský nádych, ktorý len zlepšil chuť.

Rybársky tanier

Ak máte záujem ochutnať viacero obľúbených jedál v The Wharf, odporúčame vám objednať si Fisherman’s Platter. Toto predjedlo obsahuje krevety z Gulf, Mahi Mahi, vyprážané ustrice, hranolky a kapustový šalát. Podáva sa tiež s citrónovo cesnakovým maslom, comebackovou omáčkou, koktailovou omáčkou, ako aj čerstvým citrónom. Toto jedlo je chutné, voňavé a veľmi sýte.

Grouper Po’ Boy

Grouper Po’Boy, jedinečný pohľad na klasiku NOLA, je úžasný. Tento sendvič, vyrobený z opekanej rolky z Louisiany, grilovaného kanica, majonézy, omáčky, šalátu, paradajok a kyslých uhoriek, musíte ochutnať.

Dezert na River Street Sweets – Savannah’s Candy Kitchen

Sladkosti na River Street je svetoznáma cukráreň pochádzajúca zo Savannah v štáte Georgia na obľúbenej River Street. Nové sladkosti River Street, ktoré ponúkajú domáce pralinky, fudge, karamel, ručne máčané čokolády, zmrzlinu, gelato, cukrové jablká a ďalšie, sa určite oplatí zastaviť na vašej ďalšej ceste na promenádu ​​pri Sunset Walk.

Privítala nás Lucia Lubbock, majiteľka franšízy v lokalite Kissimmee River Street Sweets. Lubbock nás previedol niektorými z ich najobľúbenejších sladkých dobrôt, od praliniek po gelato a všetko medzi tým.

Lucia Lubbock má jedinečnú príležitosť pracovať v River Street Sweets po boku svojej dcéry. Obe sú zobrazené nižšie.

Domáce gelato a zmrzlina

River Street Sweet ponúka domáce gelato a zmrzlinu v mnohých chutných príchutiach. Vyskúšali sme banánovú pudingovú zmrzlinu a nadchla nás. Bolo to bohaté, krémové a jednoducho chutné. Gelato aj zmrzlina sú skvelými pochúťkami, ktoré vám pomôžu schladiť sa z tepla v centrálnej Floride.

Svetoznáme pralinky

Sladkosti River Street by sme nemohli nechať bez ochutnávky toho, čím sú svetoznáme: pralinky. Vyskúšali sme klasickú pralinku na obrázku nižšie a bolo to vynikajúce. River Street Sweets tiež ponúka množstvo špeciálnych ochutených praliniek, takže si ich budete chcieť pozrieť tiež.

Trh

Každú sobotu sa na Promenade at Sunset Walk koná remeselnícky a farmársky trh od 11:30 do 15:30. Trh je skvelý spôsob, ako podporiť miestne malé podniky. Mnoho predajcov ponúka bezplatné vzorky svojich produktov. Odporúčame zastaviť sa a prejsť sa po The Market pred alebo po výdatnom jedle na Sunset Walk.

Medzi ďalšie reštaurácie na Promenade at Sunset Walk patria: Ford’s Garage, Flower Cafe, Estefan Kitchen Orlando, Yeoman’s Cask & Lion, Capone’s Coal Fired Pizza, El Jefe Tequilas Taco Cantina, Bahama Buck’s, Bento Asian Kitchen + Sushi, Rock & Brews a BurgerFi.

Ak sa chcete dozvedieť viac o mnohých reštauráciách a podujatiach na Promenade at Sunset Walk, navštívte SunsetWalk.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *