Prvá certifikovaná čokoláda od spoločnosti Cadbury do Kanady – vegkonóm

Spoločnosť Mondelēz International nedávno predstavila Cadbury‘s Plant Bar, vegánska čokoládová verzia slávnej mliečnej tyčinky značky Dairy Milk, na kanadský trh.

Kanaďania, ktorí si chcú vychutnať čokoládovú pochúťku bez mliečnych výrobkov, majú teraz u predajcov po celej krajine k dispozícii 90g rastlinnú tyčinku s príchuťami Chocolatey Smooth a Salted Caramel. Cadbury’s Plant Bar má vegánsku certifikáciu od Vegan Society UK.

Sme radi, že konečne máme pre Kanaďanov vegánsku možnosť

Čokoládové výrobky Cadbury’s v Kanade vrátane Cadbury’s Rastlinný bar, zdroj kakaa cez Kakaový život – Udržateľný kakaový program spoločnosti Mondelēz International, ktorý nedávno získal investíciu 600 miliónov dolárov. Mondelez tvrdí, že jeho program podporuje zodpovedné poľnohospodárstvo, pomáha bojovať proti odlesňovaniu a podporuje komunity pestovateľov kakaa.

bližší pohľad na balík rastlinných tyčiniek Cadbury
© Cadbury

Vkus Kanaďanov sa mení

Spoločnosť Cadbury spustila vegan Plant Bar vo Veľkej Británii v októbri 2021, po rokoch vývoja vykonal tím výskumu a vývoja spoločnosti Mondelēz International. Očakáva sa, že vegánsky čokoládový priemysel bude v hodnote 1 miliardy dolárov do roku 2027nie je žiadnym prekvapením, že Mondelēz sa snaží konkurovať na kanadskom trhu.

„Vieme, že mnohí milovníci Cadbury boli nadšení z príchodu Cadbury Plant Bar od jeho uvedenia na trh v Spojenom kráľovstve minulý rok a sme radi, že konečne máme pre Kanaďanov vegánsku možnosť,“ povedala Chantal Butler, šéfka marketingu. Mondelēz Kanada.

„Ako jeden z lídrov v oblasti občerstvenia vieme, že chute Kanaďanov sa menia, a preto je našou ambíciou poskytnúť milovníkom občerstvenia širokú škálu produktov s ešte väčším výberom, ktoré budú vyhovovať ich životnému štýlu,“ dodal Butler.

90g Cadbury Plant Bar je k dispozícii u predajcov po celej krajine.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *