Prvý pohľad: Manžel a manželka veteránov amerického námorníctva spúšťa Winter Park Wine Walk na Park Avenue

Od 1. marca 2021 Prehliadka a cestovanie pre fanúšikov gurmánov Majitelia a sprievodcovia zážitkami Bryce Morrison, veterán námorníctva Spojených štátov, a jeho manželka Carla Rhodes rozbiehajú svoj najnovší biznis: Winter Park Wine Walkpešia prehliadka jedla a vína v historickej oblasti Park Avenue.

Prehliadka jedla trvá 3,5 hodiny a pozostáva z rýchlej prechádzky po Park Avenue s mnohými chutnými zastávkami pozdĺž cesty, ochutnávaním lahodných jedál a vín z rôznych reštaurácií a zároveň spoznávaním prekvapivej histórie Winter Parku a ich mnohých malých podnikov.

Park Avenue má jedinečnú kvalifikáciu reprezentovať centrálnu Floridu s gurmánmi, ktorí majú radi víno. Počas návštevy so sprievodcom vás vezmú na cestu srdcom Winter Parku pri hľadaní skvelých vinárskych miest s niekoľkými prekvapeniami.

Ak ste vo Winter Parku prvýkrát, zamilujete si európsku atmosféru tehlových ulíc a korunových stromov. Ak ste miestny, táto prehliadka bude slúžiť na zdieľanie nových pôžitkov a zaujímavých príbehov, ktoré vám pomôžu znova sa zamilovať.

Prehliadka je k dispozícii každý pondelok od 12:30 do 16:00 za 65 USD na osobu vo veku 21+. Nočná prehliadka bude k dispozícii každý pondelok od 17:30 za 85 USD na osobu vo veku 21+.

5 dolárov z každého turné bude venovaných organizácii Projekt Shift Colors pomáhať veteránom a ich rodinám spoločne sa prispôsobiť civilnému životu prostredníctvom rozsiahleho poradenstva, vzdelávania a spoločných skúseností.

Mal som možnosť zúčastniť sa súkromnej ukážky prehliadky a užil som si ochutnávku niekoľkých ľahkých sústa od miestnych malých podnikov a zároveň som sa dozvedel veľa zaujímavej histórie o tejto oblasti.

Prehliadku sme začali na našej prvej zastávke: Boca na predjedlá.

Jedálny lístok spoločnosti Boca je založený na miestnom potravinovom hnutí a suroviny získava od okolitých farmárov a dodávateľov špeciálnych potravín všade, kde je to možné. Boca verí, že každý vyhrá s jedlom z farmy na stôl, od farmára cez šéfkuchára až po stravníka. Vysokokvalitné jedlo z miestnych zdrojov prospieva všetkým.

Dom Cabernet

Cuketové hranolky s dresingom Green Goddess, neskutočne návykové.

Ploskaný chlieb dňa – javorová klobása, omáčka od babičky, hliva ustricová, karamelizovaná cibuľa, brokolica, syr manchego. Vynikajúce!

Druhá zastávka: Staroveká oliva

Preskúmali sme a zažili tento obchod s gurmánskymi potravinami, kde môžete ochutnať španielske olivy, francúzsku horčicu, ocenené zaváraniny, klobásy sušené nasucho, orechy, ručne vyrábané cestoviny, jedinečné mixéry na koktaily a oveľa viac.

Tretia zastávka: Dezert u Pannulla. Obľúbený medzi obyvateľmi Winter Parku už viac ako dvadsaťpäť rokov. Pannullo’s ponúka široký výber talianskej kuchyne s kreatívnym nádychom, ako aj tradičné obľúbené jedlá.

Cannolis a espresso

Pannullo’s sa nachádza na krásnej ulici Park Ave a ponúka výhľad na Central Park a ponúka chodníky, patio alebo vnútorné toskánske tematické stolovanie.

Posledná zastávka: Vinotéka.

Vinotéka predstavuje viac ako 150 ručne vybraných vín z celého sveta, ktoré možno ochutnať v 1 oz., 2,5 oz. alebo 5 oz. odlievaciu veľkosť na ich najmodernejších automatoch na dávkovanie vína Enomatic, plus remeselné syry a tapas.

Každý hosť dostane kartu do vinárne, aby mohol ochutnať a vychutnať si ju.

Ich výber vín získal šesť rokov po sebe ocenenie „Best of Excellence“ od The Wine Spectator. Všetky vína je možné zakúpiť si ich buď priamo na mieste, alebo si ich vziať domov.

Vzácna miestnosť, ktorá má všetky ich vzácne fľaše.

Na prízemí je Vault Lounge, ktorý býval bankou, ktorá uchovávala všetky peniaze pre centrálnu Floridu. Keď spoločnosť The Wine Room prevzala priestor v roku 2006, prerobili všetko na prízemí a urobili z neho salónik s posedením pre hostí. Keďže sa nachádza v odľahlej oblasti, nevedel by som o Vault Lounge, keby nebolo prehliadky jedla a vína, takže som vďačný za VIP zážitok.

Pre svojich členov majú aj skrinky na prízemí. Každý člen dostane skrinku podľa vlastného výberu, zľavy na produkty a žiadne korkovné zadarmo, čo naozaj pomáha pri otváraní fliaš.

Prehliadka a cestovanie pre fanúšikov gurmánov čoskoro ponúkne svoju vínnu prechádzku do ďalších miest v oblasti strednej Floridy vrátane: Mount Dora, Winter Garden a Sanford.

Okrem peších výletov budú Bryce a Carla každý mesiac hostiť aj vzrušujúce stretnutia gurmánov. Určite ich navštívte webovej stránky aby ste mali prehľad o najnovších udalostiach.

Pre viac informácií navštívte: tt4ff.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *