Prvý pohľad: Služba donášky jedla Heirloom od spoločnosti Puff ‘n Stuff v Orlande a Tampe, FL

Keď rok 2020 prinútil svet spomaliť, majitelia Puff ‘n Stuff Catering so sídlom v Eatonville na Floride zaznamenali obnovený záujem o rodinný čas. Zaujímalo ich, čo keby vytvorili čerstvé jedlá pre zaneprázdnené rodiny, aby poskytli pohodlie so sebou alebo donáškou a zdravé varenie sami v pohodlí domova? Stvorili Dedičstvo naplniť túto potrebu.

Heirloom je navrhnutý tak, aby povzbudzoval a podporoval hodnotu rodinných jedál. Heirloom poskytuje rodinné jedlo bez časovo náročnej prípravy a upratovania. Ich cieľom je slúžiť vám a vášmu zaneprázdnenému životnému štýlu, aby ste nemuseli robiť kompromisy v kvalite času s rodinou.

Vychutnajte si jedlá pripravené šéfkuchárom doručené miestne až k vašim dverám v Orlande, Tampe a okolitých oblastiach pomocou kódu „TASTYCHOMPS“, aby ste získali zľavu 25 $ z vašej prvej objednávky, bez uplynutia platnosti alebo výnimiek.

AKO TO FUNGUJE:

1. VYBERTE SI – Vyberte si položky z ich týždenných čerstvých individuálnych alebo rodinných jedál alebo tanierov na párty. Pridajte položky na doplnenie z ich párov a trhu. Môžete si dokonca objednať Heirloom na niekoľko týždňov pri jednej návšteve.

2. DORUČIŤ – Bezplatné týždenné doručenie vo vybraný deň na základe vášho PSČ alebo doručenie v ktorýkoľvek deň za poplatok. Ak nie ste doma, aby ste dostali objednávku, môžete im nechať chladničku. Vyzdvihnutie je tiež k dispozícii v ich kanceláriách Tampa alebo Orlando.

3. KÚPIŤ A JEŠŤ – Postupujte podľa jednoduchých pokynov na ohrievanie vašej rúry alebo mikrovlnnej rúry a vychutnajte si jedlá pripravené šéfkuchárom doma za pár minút. Uvoľnite sa a začnite plánovať svoju objednávku Heirloom na budúci týždeň alebo catering na nadchádzajúcu udalosť.

Tu je päť jedál, ktoré som si objednal:

1. Chladená polievka Gazpacho

Zmes uhorky, červenej papriky, paradajok, cibule, cesnaku, kváskového chleba s cesnakovými krutónmi.

2. Buffalo kuracie zemiaková šupka


Zemiakové šupky, strúhané kuracie mäso v byvolej omáčke, syr bleu, cibuľa a rančový dresing.

3. Letný melónový šalát Grilované krevety

Kozí syr, chilli a limetkový slnečnicový crumble, rukola, baby kel, citrónový makový vinaigrette.

4. Individuálne jedlo Portobello Enchiladas


Omáčka z pečených paradajok, syr jack & cheddar, koriandrová kyslá smotana s pečenou tekvicou, kukurica, paprika, koriander.

5. Cesto na čokoládové lupienky s morskou soľou

Máte záujem zadať objednávku? Pomocou nášho prispôsobeného odkazu nižšie automaticky uplatníte zľavu 25 USD na svoju prvú objednávku.


O Puff ‘n Stuff Catering:
Od roku 1980 je Puff ‘n Stuff Catering poprednou spoločnosťou v oblasti cateringu a kompletného plánovania podujatí v strednej Floride. V roku 2003 získal Warren Dietel spoločnosť s plánmi na expanziu av roku 2010 sa rozrástla, aby slúžila aj na západnom pobreží Floridy. Boli veľkou súčasťou dôležitých podujatí pre rodiny a podniky v týchto komunitách a tešia sa na pokračovanie tejto tradície Dedičstvo.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *