PURIS uvádza na trh svoju prvú spotrebiteľskú značku: AcreMade

Plant-Based Innovator PURIS dnes oznámil spustenie svojej prvej spotrebiteľskej značky: AcreMade. Prvý produkt značky prichádza na trh vo forme rastlinného vajíčka vyrobeného z hrachu žltého a je teraz k dispozícii prostredníctvom webovej stránky AcreMade.

Spoločnosť PURIS, ktorá bola založená v roku 1985 so zámerom vyvíjať bezpečnejšie a udržateľnejšie potraviny z rastlín, dosiahla kľúčové prelomy v čistej výrobe. Vďaka tomu sľubujú skvelé jedlo za nižšiu cenu, nižší dopad na životné prostredie a s menším množstvom odpadu. Spoločnosť v súčasnosti vyrába rad neGMO, rastlinných zložiek vyrobených zo sóje, strukovín, šošovice a kukurice.

AcreMade

S využitím viac ako 35-ročných skúseností PURIS prichádza rastlinné vajce AcreMade vo forme prášku stabilného pri skladovaní, o ktorom značka hovorí, že je „ideálny na miešanie alebo pečenie“. Každá porcia obsahuje 5 g hrachového proteínu a spotrebitelia môžu objednať multipack ktorý obsahuje 8 x 4,9 oz vrecúšok (2,45 libier na puzdro) alebo ekvivalent 12 vajec na vrecko za 54,99 USD.

„Sme nadšení, že môžeme spustiť AcreMade ako našu prvú značku priamo pre spotrebiteľov,“ povedala Nicole Atchison, generálna riaditeľka AcreMade a PURIS Holdings.

“AcreMade je ďalším krokom k zdravším rozhodnutiam pre ľudí, postupom, ktoré sú bezpečné pre pôdu a zvieratá, a zásobám potravín pripraveným nakŕmiť rastúcu planétu.”

Napriek zdokumentovaným skúsenostiam PURIS sa značka uvádza na trh so silnou konkurenciou populárnych značiek ako JUST Egg a Follow Your Heart.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *