Recepty na sviatočné koktaily – Beaming Baker

Slávnostná zbierka jednoduchých a pôsobivých receptov na sviatočné koktaily, ktoré sú ideálne pre vaše sviatočné oslavy!

Detailné zarámované čokoládové martini s mätou piepornou s mini cukrovinkou

Slávnostná nálada v pohári s najlepšími receptami na sviatočné koktaily

Sviatočné oslavy začíname začiatkom tohto roka slávnostným zhrnutím jednoduchých a pôsobivých receptov na sviatočné koktaily, ktoré vám pomôžu navodiť všetku sviatočnú náladu!

Zahoďte nudné nápoje a vezmite si niekoľko dnešných receptov na sviatočné koktaily, vrátane mäta pieporná, tekvicové korenie, čokoládové espresso a ešte oveľa viac. pripravený? Poďme to pretrepať (a premiešať)!

✅ Psst… uložiť túto stránku do záložiek, pretože počas sezóny budem pridávať ďalšie recepty na sviatočné koktaily. Verte mi, nechcete nechať ujsť to, čo príde! 🎄🎃

Recepty na sviatočné koktaily

Slávnostná zbierka jednoduchých a pôsobivých receptov na sviatočné koktaily, ktoré sú ideálne pre vaše sviatočné oslavy!

Hľadáte ďalšie sviatočné koktaily?

Uložte si túto stránku medzi záložky a vracajte sa sem počas sezóny. Mám pre vás pripravených mnoho ďalších slávnostných sviatočných kokteilov! Počas celej sezóny budem pridávať nové sviatočné koktaily.

Pomôcka: môže, ale nemusí ísť o cukrový koláč. 😉

Nástroje, ktoré potrebujete pre najlepšie sviatočné koktaily!

Trikrát hurá na sviatočnú sezónu!

Vždy sa skvele zabavím pri príprave a zdieľaní týchto veselých receptov s vami. Dúfam, že sa vám páči všetko, čo vyskúšate – dajte mi vedieť v komentároch nižšie, potom to odfoťte a zdieľajte na Instagrame pomocou #beamingbaker a @beamingbaker tag. Nemôžem sa dočkať, až to uvidím!

Prajem vám a vašim blízkym radostné obdobie plné radosti a veselosti. Posielam vám celú moju lásku a možno aj holubicu, xo Demeter ♥️

Máte radi recept na Beaming Baker? ☀️

Hráte takú dôležitú úlohu v živobytí Beaming Baker – a vedzte, že Erik a ja si to skutočne vážime. 🧡 Ak chcete prispieť k rastu komunity BB, môžete urobiť nasledovné:

  • 📝 Zanechajte komentár a hodnotenie. Keď recept vyskúšate, zanechajte komentár a hodnotenie hviezdičkami, aby ste nám dali vedieť, ako sa vám recept páčil. Skutočne pomáha všetkým našim čitateľom zistiť, ktorý recept funguje najlepšie – a vedie nás to správnym smerom.
  • 📸 Instagram. Urobil si recept? Urobte fotku a zdieľajte ju na Instagrame s menovkou #beamingbaker a označte nás na @beamingbaker. Spríjemňuje nám deň, keď vidíme, ako sa vám recept vydaril!
  • 👭 Povedz to priateľovi. Viete, že keď niečo milujete, nemôžete si pomôcť a povedať o tom ostatným? Ak máte radi niektorý z receptov na Beaming Baker, povedzte to priateľovi. 🙂 Naozaj to pomáha rozširovať komunitu BB. ☀️

Facebook ☀︎ Pinterest ☀︎ Twitter ☀︎ Instagram

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *