Riešenia so sebou: Individuálne balené bochníky

Uplynulý rok sa ukázal ako celkom náročný na prispôsobenie sa potrebám našich spotrebiteľov. Naše pečivo vždy dokázalo vniesť do jedálneho lístka po celej krajine bohatosť a potešenie, no zistili sme, že sú naliehavejšie potrebné riešenia, ktoré sú bezpečné, ľahko použiteľné A ľahko dostupné. Naše predbalené dezerty a zdroje na balenie potravín poskytujú riešenia. Sme tu, aby sme oznámili naše rozšírenie o individuálne zabalené Pullmany.

Obrázok produktu Marble Chocolate Chip PullmanDnešné podnebie zvýšilo potrebu potravín spotrebiteľov na bezpečné balenie a výrobky na prácu. Spotrebitelia kričia po všestranných produktoch, ktoré si možno vychutnať na cestách bez obetovania zdravých ingrediencií. Od roku 2012 vzrástol dopyt po snackoch bez GMO o 18,2 %. V c-obchodoch 33 % spotrebiteľov uviedlo, že plánujú nakupovať zdravé veci a 44,2 % je ochotných zaplatiť za tieto produkty vyššiu cenu. Operátori potrebujú produkty s viacerými funkciami, ktoré pokrývajú všetky časti dňa a eliminujú odpad. Zadajte individuálne zabalený manifest Pullmans. Naše remeselné bochníky používajú čerstvé a udržateľné ingrediencie, ktoré si zachovávajú tú istú pôžitkársku chuť, akú nájdete vo zvyšku našej rady Manifesto, zabalené a pripravené ísť kamkoľvek. Ide o perfektnú bezkontaktnú možnosť, ktorá funguje skvele na odoslanie alebo doručenie, ako možnosti „uchop a choď“ pre c-obchody, catering alebo ako súčasť výkladu pekárne.

Banana Yogurt Swirl Manifesto Pullman produktový obrázok

V Sweet Street sme s naším Manifestom posunuli našu vášeň piecť čistejšie a zdravšie dezerty na novú úroveň.® rad sušienok, tyčiniek a jednotlivo balených maškŕt. Každá šarža týchto Pullmanových bochníkov začína s úplným maslom, čistým trstinovým cukrom a vajcami bez klietok a sľubuje prísady, ktoré sú bez GMO, bez prísad a sú udržateľné. Pri odstraňovaní prísad a GMO prísad má chuť každého Pullmana šancu zažiariť. Zdravá dekadencia sa stretáva s dobrotou chyť a choď.

Naše individuálne balené remeselné torty sú bohaté na čerstvé suroviny v ich najčistejšej forme; ručne očistené dozreté banány, prirodzená sladkosť udržateľne pestovaných čokolád, sladké korenie saigonskej škorice alebo jas citrónu. Neobsahujú GMO a všetko umelé; aditíva, farbivá a chuť. Kliknutím sem sa dozviete viac o našich iniciatívach v oblasti trvalo udržateľného získavania zdrojov a prísad.

Obrázok plátku citróna PullmanaManifest Lemon Pullman® IW

Ľahký, maslový citrónový bochník vyrobený z čistého smotanového masla pre bohatú chuť, bez klietkových vajec a čistého trstinového cukru.

Banánový jogurt Swirl Pullman Slice PictureBanánový jogurt Swirl Pullman Manifest® IW

Vlhký, upokojujúci bochník zmiešaný s čerstvo upečeným zrelým banánom, čistým krémovým maslom, vajcami bez kaviarne a čistým trstinovým cukrom. Vírený štipľavým chladom nízkotučného jogurtu a posypaný aromatickou, sladkou saigonskou škoricou a potom osprchovaný prirodzenou dobrotou pečeného ovsa.

Obrázok Cinnamon Swirl Pullman SliceManifest Cinnamon Streusel Pullman® IW

Spieva o komforte rozplývajúceho sa v ústach. Maslová, vanilková torta posypaná sladkou, bohatou saigonskou škoricou a nasekanými vlašskými orechmi, vyrobená z čistého krémového masla, klietkových vajec a čistého trstinového cukru.

Obrázok Pullman Slice z mramorovej čokoládyManifest čokoládového mramoru Pullman® IW

Lahodná vanilková a čokoládová torta zmiešaná s čisto krémovo-maslovou dobrotou, bohato rozptýlená sladkosťou čokoládových lupienkov z trvalo udržateľných zdrojov. Miešané len s bezklietkovými vajíčkami a čistým trstinovým cukrom.

S 10-dňovou skladovateľnosťou v okolitom prostredí môžete ponúknuť vždy čerstvé raňajky na cestách, popoludňajšie vyzdvihnutie alebo neskorú noc, lepšie pre vás. Ideálne pre balené jedlá, cateringové akcie, kiosky s kávou a občerstvením, pozdvihnutie ponuky v c-store alebo ako predporciovaná a bezkontaktná položka menu. Ich funkcia rozmrazovania a podávania robí z Pullman IW ideálnu možnosť v úsilí operátorov eliminovať odpad.

Rôzne individuálne zabalené obrázky Pullman SliceJednotlivo zabalené pochúťky s rovnakou zhovievavou chuťou ako naše tyčinky a sušienky Manifesto pripravené na použitie v c-stores a cateringu. Miestni pacienti a zamestnanci v oblasti zdravotnej starostlivosti a seniorov sa môžu radovať, keď nájdu nové Pullman IW’s pribalené k rannej káve alebo k obedu/večeri. Tieto chutné koláčiky sú ideálne na doručenie do domácej starostlivosti. Naši miestni Jedlá na kolesách už naskočili do rozbehnutého vlaku. Maloobchodníci ich môžu umiestniť do kioskov, lahôdok alebo supermarketov. Bez ohľadu na váš segment, bez ohľadu na vaše denné potreby, Pullman Manifesto IW odpovedá na nesplnené želania a potreby dnešných spotrebiteľov s čistou etiketou prírodných ingrediencií a zohľadnením toho, odkiaľ tieto ingrediencie pochádzajú.

Pullman IW sú v národnej distribúcii, možno ich nájsť na DOT a sú k dispozícii na priamy nákup na našej stránke DSD. Kontaktujte nás ešte dnes a objednajte si svoju prvú zásielku, aby si vaši zákazníci mohli spievať lahodnú pieseň dobra aj na cestách!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *