Ručný mlynček Pietro berie vertikálne orientované ploché otrepy pre SpinDaily Coffee News od Roast Magazine

Pietro Brúska 2

Očakáva sa, že predaj pripravovaného mlynčeka Pietro bude spustený začiatkom roka 2023, pričom distribúcia v Spojených štátoch bude prebiehať prostredníctvom Espresso Parts. Všetky obrázky s láskavým dovolením Fiorenzato/Pietro Grinders.

Severotaliansky komerčný výrobca mlynčekov na kávu Fiorenzato založila Brúsky Pietrosúrodenecká spoločnosť pomenovaná po zakladateľovi spoločnosti Pietrovi Fiorenzatovi. Prvým produktom novej značky je tento mesiac rovnomenný ručný mlynček na kávu, ktorý sa sústreďuje na súpravu vertikálne orientovaných 58-milimetrových plochých fréz.

Plochý dizajn Pietro odvážne vybočuje z bežného formátu ručnej brúsky, v ktorej sú kužeľové otrepy otáčané hornou horizontálnou kľukou. Bočná kľuka na brúske Pietro otáča vertikálnu rotujúcu frézu a potom sa úhľadne zloží do hliníkového tela brúsky, keď sa nepoužíva.

Zásobník pojme približne 60 gramov celých zŕn, čo je vyššia kapacita ako u väčšiny manuálnych mlynčekov.

Zásobník Pietro Grinder

Otrepy vyrobené z Boehler Oceľ M340 je navrhnutá spoločnosťou Fiorenzato špeciálne pre systém vertikálneho ručného brúsenia. Spoločnosť bude pre Pietro ponúkať dve rôzne sady otrepov, vrátane viacúčelových otrepov určených pre espresso a filtrované metódy varenia a otrepaných otrepov, ktoré spoločnosť nazýva Pro Brewing, určených špeciálne pre filtrovanú kávu.

Úpravy nastavenia mletia sa vykonávajú otáčaním plynulého číselníka na zadnej strane mlynčeka oproti kľuke. Zatiaľ čo výstupná rýchlosť sa bude líšiť v závislosti od používateľa, zŕn a pečeného mäsa, spoločnosť uviedla, že melie približne rovnako efektívne ako väčšina ostatných mlynčekov svojej veľkosti, v priemere približne 16 gramov za minútu pri jemnosti espressa alebo približne 30 sekúnd pri rovnakej dávke pre filter. varenie piva.

Pietro Brúska 1

„Dve základné hodnoty Fiorenzato, ktoré odovzdal zakladateľ Pietro [Fiorenzato]boli vždy tradíciou a inováciou,“ povedala pre Daily Coffee News marketingová manažérka Fiorenzato Giulia Bagato. “[The] Ručný mlynček Pietro je poctou nášmu zakladateľovi, prezieravému a osvietenému človeku, ktorému sa podarilo dosiahnuť dôležité míľniky vo svete mlynčekov na kávu.“

Protišmykový materiál na spodnej časti brúsky pomáha udržiavať brúsku stabilnú na stole alebo pulte, kde sa používateľ môže rozhodnúť držať ju pri kľuke. Veko násypky a nádoba na mletú kávu tvoria podľa spoločnosti vzduchotesné tesnenia v tele mlynčeka. Mlynček bude dostupný v rôznych pestrých farbách.

Vertikálna brúska Pietro

„Dizajn je originálny a rafinovaný. Chceli sme sa odlíšiť od konkurencie nielen typom otrepov a výkonom, ale aj estetikou,“ povedal Bagato. „Dizajn navrhol a vytvoril V12 Design, významný taliansky dizajnér, ktorý spolupracoval aj s Fiorenzato na úprave loga.“

Pietro Grinders ako spoločnosť ožíva zhruba 18 mesiacov po uvedení na trh Domov Fiorenzatopodznačku, ktorú spoločnosť Fiorenzato uviedla na trh minulý rok. Prvým produktom spoločnosti Fiorenzato Home bola elektrická brúska Allround, ktorá predstavovala prvý vstup spoločnosti do oblasti zariadení pre spotrebiteľov.

otrepy Brúska Pietro

Bagato povedal: „Pietro Grinders je spoločnosť sama o sebe, ktorá sa môže spoľahnúť na know-how Fiorenzato, ale ktorá si prerazí cestu naprieč rôznymi územiami, kanálmi a cieľmi.“

Predaj Pietro sa má začať vo februári 2023. Mlynček sa bude predávať v Spojených štátoch do Časti pre espressoktorý prevádzkuje aj nedávno spustenú pobočku Fiorenzato v USA. Maloobchodná cena brúsky Pietro je navrhnutá na približne 370 EUR (366,64 USD v čase tohto písania) vrátane DPH.

Veľkosť brúsky Pietro


Má vaša firma s kávou novinky, o ktoré sa môžete podeliť? Dajte vedieť redaktorom DCN tu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *