Ryze Collective Co-praženie pozdvihlo všetko v Hudson ValleyDaily Coffee News od Roast Magazine

Ryze Collective 1

15-kilový produkčný pekáč Loring v novom Ryze Collective v Peekskill v New Yorku. Všetky obrázky s láskavým dovolením Ryze Collective.

Nová prenajímateľná pražiareň pod názvom Kolektív Ryze pomáha miestnym podnikom v Hudson Valley uviesť ich vízie do života.

Sídli v budove na ulici od Peekskill, špeciálnej kávovej inštitúcie so sídlom v New Yorku Peekskill CoffeeRyze Collective ponúka vybavenie a priestor na splnenie rôznych potrieb pre vznikajúce pražiace podniky, vrátane výrobnej pražiarne, cuppingovej miestnosti a kuchyne.

Ryze Collective 2

„Skutočne verím v dôležitosť vytvorenia komunity,“ povedal pre DCN majiteľ kávy Peekskill a zakladateľ Ryze Collective Sunny Cover. “Skutočne dúfam, že sa to stane aj pre nás s kávovou komunitou.”

Po tom, čo Peekskill roky slúžil miestnej komunite pijateľov kávy vo svojej kaviarni v centre mesta, nakoniec spustil praženie, pričom sa spoliehal na zariadenia na praženie v Queens a Brooklyne, ktoré využívajú zdieľanie, a až potom investoval do vlastného stroja.

“Ísť na Manhattan je veľa,” povedal Cover. „Je tu veľká premávka. Zistili sme, že trávime viac času vozením sa do mesta kvôli výrobe, ako sme trávili na pekáči. Naozaj sme potrebovali priestor, kde by sme mohli rozvíjať kávu, a tiež priestor, kde by sme mohli školiť náš personál.“

Ryze Collective 5

Tento priestor je teraz otvorený pre ďalšie pražiarne, ktoré platia nájom, čím sa ďalej otvárajú dvere pre spoluprácu a zdieľanie znalostí.

„Milujem spoluprácu s inými ľuďmi a možnosť rozprávať sa o káve,“ povedal Cover. „Tak som sa rozhodol, že to nebude naše pražiace zariadenie; bude to Ryze Collective.“

Zariadenie Ryze Collective zaberá približne 2 400 štvorcových stôp. Jeho súčasťou je 15-kilový Loring pekáč a Stalo sa pražiareň vzoriek, miestnosť na uskladnenie zelenej kávy s riadenou vlhkosťou, baliace zariadenie pre malé až stredné objemy vrátane vážiacieho a plniaceho stroja a pečiatok a miestnosť na cupping s kávovarom na espresso a varnou nádobou.

Ryze Collective 3

Okrem vybavenia špecifického pre kávu zariadenie zahŕňa komerčnú kuchyňu, ktorú v súčasnosti príležitostne využíva výrobca šišiek na báze Peekskill. Sladké a slané kráľovné.

Majitelia firiem si môžu prenajať priestory na hodinu, na pol dňa alebo na celý deň.

Ryze je jedným z mnohých nových regionálnych zariadení na spoločné pečenie, ktoré sa otvorili po celých Spojených štátoch a Kanade za posledné desaťročie, vrátane prominentných mien, ako je Brooklyn’s Kolektív kladiek, CoRoasters z oblasti Bay Area a Portland, Oregon Továreň na kávu Buckman.

Rovnako ako tieto spoločnosti, aj Ryze je navrhnutý tak, aby umožnil novým a vznikajúcim podnikom prístup k zariadeniam a infraštruktúre, ktoré by inak mohli byť finančne mimo dosahu.

„V konečnom dôsledku, čím viac podnikov s kávou je, tým máme z toho všetci úžitok,“ povedal Cover. „Dúfam, že ľudia prídu na Ryze a skutočne začnú lepšie chápať kvalitu, konzistenciu, udržateľnosť a umožnia ľuďom v kávovom priemysle a profesionálom získať prístup k ich vlastným prostriedkom na ich produkt. Pomohlo by im to aj zvyšovaním lepších ziskových marží, rozširovaním ich rastu a vedomostí tým, že by boli v priestore, kde ľudia chcú zdieľať informácie.“

Ryze Collective 4

Keďže Ryze sa snaží rozšíriť počet potravinárskych a kávových spoločností využívajúcich priestor, oblečenie plánuje zaviesť viac programov kávy orientovaných na verejnosť, ako sú napríklad kurzy cuppingu.

Jednou z najväčších lekcií, ktoré som sa naučil, je to, aké dôležité je hovoriť s inými ľuďmi,“ povedal Cover. „Schopnosť vytvoriť komunitu pre kávový priemysel, ktorá bude využívať, sieťovať a hľadať zdroje – dúfam, že Ryze Collective bude taká pre Hudson Valley v New Yorku.“


Má vaša firma s kávou novinky, o ktoré sa môžete podeliť? Dajte vedieť redaktorom DCN tu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *