SEPTEMBER + sezónne recepty na vyskúšanie!

Od jabĺk a šťavnatých sliviek až po farebné papriky a tekviceV tomto sprievodcovi sezónnymi výrobkami nájdete zoznam všetkého ovocia a zeleniny, ktoré sú práve v sezóne, ako aj nápady na recepty, ktoré vás inšpirujú k čerstvému ​​a sezónnemu jedeniu počas celého SEPTEMBRA.

Sprievodca sezónnou produkciou Čo je v sezóne SEPTEMBER

Ovocie a zelenina vždy chutia lepšie, keď sú v sezóne, zozbierané na vrchole čerstvosti. Jesť sezónne znamená nielen jesť čerstvé potraviny nabité živinami, ale aj šetriť rodinný rozpočet. Aby som vám uľahčil plánovanie jedál a zoznam potravín, vytvoril som tohto sprievodcu sezónnymi výrobkami, aby som vás inšpiroval k zdravému stravovaniu počas celého mesiaca.

Jeseň je už definitívne na ceste a prináša rôzne druhy ovocia a zeleniny, na ktorých si môžete pochutnať. Krásne šťavnaté jablká a slivky, hrušky a hrozno, guľaté tekvice a cukety. Všetko zafarbené zemitými jesennými farbami, úžasné a plné lahodnosti. Jednoducho nádherný!

Tu je zoznam všetkých druhov ovocia a zeleniny v sezóne v SEPTEMBER. Hľadáte nápady na recepty? Stačí kliknúť na odkazy nižšie a získať inšpiráciu, ktorú tento mesiac potrebujete na zdravé varenie.

Zelenina

Artičoky, cvikla, bok choy, paprika, brokolica, oriešková tekvica, ružičkový kel, kapusta, mrkva, karfiol, zeler, zeler, čili, čakanka, mangold, kapusta, kukurica, uhorky, baklažán, endívia, fenikel, cesnak, zelená fazuľa, chren, kel, pór, šalát, huby, okra, cibuľa, hrášok, paprika, zemiaky, tekvica, reďkovky, rukola, cibuľa, špenát, letná tekvica, sladké zemiaky, paradajky, paradajky, repa, cuketa.

Ovocie

Jablká, černice, melón, figy, hrozno, melóny, nektárinky, broskyne, hrušky, slivky, maliny, červené ríbezle.

Recepty na vyskúšanie v septembri

Recepty na raňajky

Smoothies

Šaláty

Polievky a dusené jedlá

Hlavné jedlá

Prílohy

Dezerty

Občerstvenie

Nápoje

Viac receptov

∗ VYTLAČIŤ / ZAPINUŤ na neskôr! ∗

Sprievodca sezónnou produkciou Čo je v sezóne SEPTEMBER PINimage

Tento príspevok bol pôvodne publikovaný v septembri 2017. V septembri 2022 bol aktualizovaný o ďalšie informácie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *