Skinny Butcher debutuje Crazy Crispy Chick’n Line v obchodoch HEB po celom Texase

Značka hydiny na rastlinnej báze Chudý mäsiar oznamuje, že najpredávanejšie kuracie alternatívy sú teraz dostupné na HEB supermarkety po celom Texase. Najnovšie spustenie pokračuje v silnom maloobchodnom raste značky, ktorá bola uvedená na trh v USA Walmart obchody po celej krajine vlani v máji.

„Sme nadšení, že sme teraz k dispozícii na HEB, pretože sa stále stávame dostupnejšími na celoštátnej úrovni“

Nakupujúci z HEB teraz môžu nájsť ponuky, nugety a prsia Skinny Butcher v mrazenej uličke svojich miestnych obchodov. Obchod s potravinami tiež ponúka zľavu 1 $ na položky Skinny Butcher od 12. do 16. novembra a potom znova od 4. do 17. januára.

Rastlinné kurča Skinny Butcher’s, vyrobené z hrachového proteínu, rastlinných vlákien a patentovanej zmesi korenia, má extra chrumkavý dvojitý obal a jemné vnútro. Jeho produktový rad bez obsahu sóje a palmového oleja zahŕňa Crazy Crispy Chick’n Breasts, Tenders, Nuggets a Patties.

Chudý mäsiarsky sendvič
©Skinny Butcher

Populárne nugety

Minulú jar sa Skinny Butcher spojil s hitovou šou Netflixu „Stranger Things“, aby predstavil ko-značkové nugety v obchodoch amerického Walmartu po celej krajine – tento produkt mal údajne okamžitý úspech. stávať sa Walmart číslo 1 v predaji rastlinného tovaru a tretia najpopulárnejšia mrazená náhrada hydiny v krajine.

Čoskoro potom Skinny Butcher zrýchlil svoj rast o rozširujúce sa do tisícok maloobchodných miest vrátane regionálnych predajní Safeway, Costco, Gordon Food Service a Gelson’s.

Skinny Butcher Stranger Things Nuggets
©Skinny Butcher

Pokračujúci dopyt

Menej ako rok po prvom spustení značka tvrdí, že naďalej zaznamenáva silný dvojciferný rast.

„Sme nadšení, že sme teraz k dispozícii na HEB, pretože sa stále stávame dostupnejšími na celoštátnej úrovni,“ hovorí generálny riaditeľ Skinny Butcher Dave Zilko. „Spotrebitelia si zaslúžia ľahký prístup k svojim obľúbeným jedlám a ako sme videli s pokračujúcou popularitou a dopytom po produktoch Skinny Butcher, vedeli sme, že musíme nájsť cestu k HEB.“ Pokračuje: “Prečítali sme si e-maily a správy na sociálnych médiách a odpovedáme na výzvu, aby sme prišli do Texasu!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *