Sme finalisti Good Food Awards 2021! – PT’s Coffee

S veľkou radosťou oznamujeme, že dve z našich káv sú finalistami súťaže Good Food Awards 2021!

Etiópia Tigesit Wake Natural a Kolumbia Farma La Esperanza Sudan Rume Natural boli vybrané spomedzi viac ako 200 príspevkov verejnosťou aj odborníkmi z odvetvia.

Naša sesterská spoločnosť Bird Rock Coffee Roasters je tiež finalistom Granja La Esperanza Cerro Azul.

Viac podrobností z tlačovej správy Nadácie Dobré jedlo:

Good Food Foundation s hrdosťou oznamuje 338 vynikajúcich výrobcov jedla a nápojov, ktorí sa uchádzajú o ocenenie Good Food Award 2021. Títo farmári a výrobcovia potravín, ktorí sa dostali na vrchol medzi 1 928 položkami v 16 kategóriách, sú lídrami v oblasti kvality, udržateľnosti a sociálne zodpovednej výroby. S priemernými týždennými výdavkami na potraviny medziročne o 17 % a väčším počtom ľudí, ktorí sa snažia podporovať miestne, odolné potravinové systémy, ponúka nákup od finalistov Good Food Awards chutný spôsob, ako zosúladiť akciu so zámerom.

Prvýkrát v histórii Good Food Awards sa do časti hodnotenia zapojila aj verejnosť. V kategórii kávy 200 milovníkov kofeínu zúžilo 203 položiek na 30 najlepších tipov, ktoré následne hodnotili profesionálni veteráni vo formálnom pohári. Tento nový proces viedol k skupine kávových finalistov, ktorí sú rôznorodejší ako kedykoľvek predtým, pochádzajúci z 20 štátov a 10 krajín pôvodu vrátane Kostariky, Hondurasu, Mexika, Etiópie, Kolumbie a Panamy.

Víťazi v jednotlivých kategóriách budú vyhlásení 22. januára 2021. Viac sa dozviete na stránke Nadácie Dobré jedlo.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *