Špeciálna káva Olam mení názov na CovoyaDaily Coffee News od Roast Magazine

Špeciálna káva Covoya

Nové logo Covoya.

Spoločnosť obchodujúca so zelenou kávou Olam Specialty Coffee so sídlom v Spojených štátoch a Spojenom kráľovstve zmenila svoj názov na Covoya.

Spoločnosť je dnes predstavujeme novú značkuodhalenie loga so snímkami očí a slnka a prezentáciou slov kolaborácia a plavba.

„Covoya spája myšlienku spolupráce, ktorá je základným kameňom nášho podnikania, a cestu, ktorá hovorí nielen o príbehu každej šálky kávy, ale aj o kávových cestách každého druhu,“ povedal generálny riaditeľ Covoya United States Rob Stephen. dnešné oznámenie. “Káva je vždy spoločná cesta.”

Rebranding nezahŕňa žiadne veľké prevádzkové zmeny pre Covoya, ktorá má pobočky v Providence, Rhode Island a Liverpool, Spojené kráľovstvo, so službami zelenej kávy pre pražiarne v celých Spojených štátoch a Európe.

covoyavideo

Kancelárie Covoya na Rhode Island. Zdvorilostné foto.

Stephen pre DCN povedal, že spoločnosť bude o zmene komunikovať priamo zákazníkom a prostredníctvom sociálnych médií a iných priamych kanálov online.

„Pri napredovaní sa zameriavame skôr na dôraz než na veľké prevádzkové zmeny, aj keď naše operácie to určite ovplyvnia,“ povedal Stephen. “Nazývali sme to ‘pamätaním’, že vzťahy, príbehy a cesty sú základné hodnoty.”

Covoya je dcérska spoločnosť zameraná na špeciálnu kávu Ofi (predtým Olam Food Ingredients, spoločnosť štylizovaná ako „ofi“), prevádzková skupina, ktorá bola vyčlenená z agroobchodného gigantu Skupina Olam minulý rok.


Má vaša firma s kávou novinky, o ktoré sa môžete podeliť? Dajte vedieť redaktorom DCN tu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *