Spojené kráľovstvo: Asda predstavuje „doposiaľ najväčšiu vegánsku vianočnú ponuku“ s 97 produktmi – vegconóm

britský maloobchodník Asda oznámila svoju vegánsku vianočnú ponuku 2022, ktorá zahŕňa 97 produktovod hlavných jedál a dezertov až po chuťovky na párty.

Podľa Asda je to doteraz jeho najväčšia vegánska vianočná ponuka, „vhodná na akúkoľvek príležitosť, ktorú sviatočná sezóna ponúka“. Oznámenie sa zhoduje so Svetovým vegánskym mesiacom, ktorý začína tento november.

vegánska vianočná ponuka supermarketu asda
© Asda

Tri nové vegánske položky

Vegánsky vianočný sortiment Asda obsahuje tri nové sviatočné položky:

Pečená vegánska brie so sladkým chilli dipom: Smotanové vegánske syrové kúsky Asda sú obalené v zlatej paprike a bylinkovej strúhanke a prichádzajú so sladkým a pikantným chilli dipom na namáčanie.

Rastlinná vegánska morčacia koruna s Umami Stock: Rastlinná vegánska morčacia koruna spoločnosti sa dodáva s ochutenou strúhankou a zakončená pikantným maslom umami.

Extra špeciálne vegánske čokoládové ozdoby: Nový vegánsky dezert Asda je „extra špeciálna“ vegánska čokoládová cetka, ktorá obsahuje vegánsku čokoládovú penu a sušienky so sladkou karamelovou omáčkou.

Asda's obalované vegánske brie bites
© Asda

Vianočná klasika s vegánskym nádychom

Medzi ďalšie vrcholy patria vianočné klasiky s vegánskym nádychom, ako napríklad koláče Asda Free From Mince Pies, Extra Špeciálny bezplatný 6-mesačný vyzretý luxusný vianočný puding a jeho Extra Špeciálne sušienky bez krvavého pomaranča.

„Nový rad vegánskych vianočných pochúťok od Asda znamená, že v tomto sviatočnom období je niečo pre každého,“ hovorí Asda.

Mnoho z nového vegánskeho vianočného sortimentu Asda bude k dispozícii Kúp online a v predajni od 24. novembra s ďalšími položkami, ktoré budú vydané v priebehu mesiaca.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *