Spoločnosť Happy Mix Co. uvádza na trh prvú zmes na palacinky z cmarového mlieka v Spojenom kráľovstve

Spoločnosť Happy Mix Co – prináša jednoduché riešenie všetkým, ktorí milujú nadýchané palacinky v americkom štýle na raňajky!

“Ľahký recept na vegánske palacinky” musí byť jedným z najvyhľadávanejších vegánskych receptov v okolí. Keďže väčšina hotových zmesí na palacinky nie je vegánska a tie, ktoré sú vegánske, vyžadujú pridanie niekoľkých ingrediencií, sme nadšení, že môžeme priniesť novinky o novej spoločnosti s názvom The Happy Mix Company.

Spoločnosť Happy Mix Company vytvorila vegánsku hotovú zmes na palacinky, ktorá vyžaduje iba pridanie vody. Ingrediencie sú jednoduché, ale zmiešaním s vodou a minútovým smažením z každej strany sú výsledkom konzistentné, nadýchané palacinky s krásnou domácou chuťou. Je to také jednoduché.

A čo sa nám obzvlášť páči, je, že v obsahu palacinkovej zmesi je uvedených veľmi málo ingrediencií. A všetky tieto ingrediencie by sme použili pri domácom pečení od nuly, napríklad organickú hladkú múku, sušené kokosové mlieko, mletú škoricu a citrónovú šťavu v prášku.

Inšpirácia pre firmu

Porozprávali sme sa s ľuďmi, ktorí stoja za týmto odhalením, aby sme sa dozvedeli niečo viac o vývoji The Happy Mix Company.

Čo bolo pre vás inšpiráciou hotová zmes na palacinky?

Spoločnosť Happy Mix Co
Obrázok: The Happy Mix Co

Predtým sme založili ďalšiu vegánsku spoločnosť v karibskom štýle a jedným z produktov bola zmes na palacinky. Chceli sme urobiť vegánsku cmarovú zmes, ktorá bola kompletná, to znamená, že človek nemusel pridávať ľanové vajcia, extrakt alebo rastlinné mlieko. Pretože Barbados je tak blízko k USA, veľa severoamerických raňajkových tradícií je súčasťou našej kultúry stravovania. Vždy sme v našej rodine robili vegánske cmarové palacinky ako tradíciu v nedeľu z rôznych múk, ako je maniok a sladké zemiaky. Chceli sme dať náš rodinný recept do balíčka bez toho, aby sme stratili jeho autentickosť.

Ale prečo sú cmarové palacinky vašou osobitnou pozornosťou?

Pre nás sú cmarové palacinky špeciálne, pretože palacinku odľahčia, keďže cmar rozkladá lepok. Na trhu sme nevideli kompletnú zmes, ktorá by bola tiež cmar a vegánska, takže sme sa rozhodli vziať to ako projekt a vytvoriť to.

Myslíme si, že odpoveď môže byť jasná, ale prečo je dôležité, aby bol váš produkt vegánsky?

Myslíme si, že výber vegánov znamená výber budúcnosti jedla. Je to veľmi inkluzívne, keď máte vegánsky produkt a je to etická voľba.

Čelili ste nejakým konkrétnym výzvam pri vývoji vášho produktu alebo spoločnosti?

Jednou z výziev, ktoré sme mali, keď sme začínali, bolo, že keď chcete vytvoriť značku, nemôžete to urobiť v malom meradle.

Značka je veľký finančný záväzok, pretože žiadna továreň by sa na vás nepozrela s nízkymi orientačnými číslami. Balenie musíte nakupovať vo veľkom a to so sebou prináša vysoké náklady, keď začínate.

Museli sme sa obetovať, aby sme založili spoločnosť The Happy Mix Co. Museli sme sa naučiť, ako funguje obchod v Spojenom kráľovstve, a hoci to nebola výzva, trvalo to čas, kým sme sa to naučili. Obchod je tiež veľmi klikavý a my sme na trhu nováčikovia, takže sme tu nepoznali nikoho, kto by sa dostal na určité miesta. Všetko začalo zdola nahor. Jednou z hlavných výziev, ktorým teraz čelíme, je to, že nežijeme blízko mnohých trhov, kde by sme mohli ísť von a prinútiť ľudí, aby vyskúšali náš produkt.

Aké sú teda vaše plány do budúcna? Kam sa bude The Happy Mix uberať ďalej?

Chceme vyrobiť bezlepkovú verziu našej zmesi a tiež bezobilnú verziu zmesi, ktorá sa spolieha na múku z manioku a múku zo sladkých zemiakov z Karibiku. Po covide sa ostrovy stále spamätávajú z pandémie a vždy hľadajú spôsoby, ako zvýšiť export a vytvoriť exportovateľné komodity. Radi by sme boli toho súčasťou. Už používame cukor z našej domovskej krajiny, Barbadosu, ale dúfame, že v budúcnosti urobíme viac, keď naša značka porastie.

Naozaj dúfame, že budeme tou značkou, na ktorú ľudia myslia, keď si spomenú na vegánske palacinky.

Happy Mix’s Zmes na vegánsky cmar na palacinky v americkom štýle možno zakúpiť priamo na ich stránke.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *