Spoločnosť Planet Based Foods sa spojila so spoločnosťou Cedarlane Foods s cieľom posilniť výrobu konopného mäsa

Spoločnosť pre udržateľné potraviny Planet Based Foods (VVN: PBF) oznamuje, že uzavrela nové výrobné partnerstvo s Prírodné potraviny Cedarlanepopredný výrobca zdravých mrazených a čerstvých potravín. Očakáva sa, že toto nové partnerstvo posilní výrobnú kapacitu spoločnosti Planet Based, pretože rozširuje svoj rad mäsových výrobkov na báze konope.

„Vážime si značky, s ktorými môžeme rásť, a sme nadšení z potenciálu úspor z rozsahu“

Podľa spoločnosti Planet Based, ktorá začiatkom roku 2022 uviedla na trh inovatívne konopné proteínové hamburgery a taquito, spolupráca so spoločnosťou Cedarlane vytvorí krátkodobé a dlhodobé synergické príležitosti pre obe spoločnosti.

25 miliónov taquitos

Silná výroba Cedarlane umožní spoločnosti Planet Based rozšíriť rozmanitosť a chuťový profil svojho sortimentu o nové produkty od burritos po taquito, ako aj o ručné, ľahko pripraviteľné zdravé jedlá. Planet očakáva, že jej produkcia taquito vzrastie až na 25 miliónov taquito ročne a zavedené balenie spoločnosti Cedarlane zabezpečí, aby sa produkty maloobchodu a stravovacích služieb dostali na trhy včasnejšie.

Navyše, Výkonný šéfkuchár a viceprezident Cedarlane Eric Kopelow vytvára exkluzívne receptúry s použitím produktov Planet Based, čo im poskytne prístup k prémiovým domácim a globálnym receptom.

planetový-konopný-hamburger-podnos
©Planet Based Foods

Rozširujúci konopný proteín

Cedarlane so sídlom v Carson, CA, je 28-ročným priekopníkom v priemysle prírodných potravín s rozsiahlym sortimentom mrazených a čerstvých produktov vrátane vegetariánskych predkrmov, focaccie, burritos a wrapov.

Planet Based Foods debutoval „prvé svojho druhu“ mäsové výrobky na báze konope vo februári 2022 a pokračovali partnera s prirodzeným distribútorom KeHe a uviesť svoje produkty na trh New Leaf Market a na Amazon. Je kótovaná na kanadskej burze cenných papierov, ako aj na so sídlom v USA OTCQB akciový trh pod symbolom „PBFFF“.

Cedarlane Vegánske mrazené jedlá
©Cedarlane Foods

“Superfood IP”

Prezident spoločnosti Planet Based Foods Braelyn Davis o najnovšom partnerstve povedal: „Vážime si značky, s ktorými môžeme rásť, a sme veľmi nadšení z potenciálu úspor z rozsahu, ktorý toto partnerstvo prináša pri výrobe našich základných bielkovín a ďalšej nasýtenosti. trh s našou superpotravinou IP.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *