Spoločnosť Wicked Kitchen získala 20 miliónov dolárov na financovanie mosta, aby pokračovala v bezprecedentnom raste

Wicked Kitchen nedávno oznámila úspešné zatvorenie 20 miliónov dolárov na preklenutie financovania s novými investormi vrátane herca Woody Harrelsona popredný thajský potravinový inovátor, Nutra Regenerative Protein Limited (NRPT). Správa o financovaní prichádza s tým, že značka ukazuje svoju silu a zároveň oznamuje, že medziročný rast tržieb sa viac ako strojnásobil.

Po debute v 2 500 obchodoch v USA v minulom roku značka odvtedy dosiahla kľúčové míľniky vrátane akvizície Good Catch v septembri 2022, 38 zoznamov produktov vo viac ako 2 500 Kroger a Sprouts Farmers Market predajní, spustenie omáčok Wicked Kitchen vo viac ako 1 200 obchodoch Publix a distribúcia vybraných produktov v obchodoch Malmart a obľúbenom reťazci 7-Eleven. Okrem USA uviedla značka na trh produkty aj v Thajsku a Fínsku.

Od hrncov, mrazených hotových jedál, omáčok, pizze, rastlinného mäsa, omáčok a zmrzlín zaznamenala nekonvenčná stratégia viacerých kategórií spoločnosti Wicked Kitchen obrovský úspech od svojho prvého uvedenia v reťazci supermarketov Tesco v Spojenom kráľovstve v roku 2018.

„Toto posledné kolo financovania nám pomôže rýchlejšie rozširovať našu ponuku v USA aj v zahraničí a stavia nás do dobrej pozície, pretože naďalej vedieme rastlinné inovácie s produktmi s chuťou a chuťou, ktoré oslovia vegánov a všežravcov. podobne,“ povedal generálny riaditeľ Pete Speranza.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *