Spoluzakladateľ Ripple Foods Adam Lowry sa pripojil k Bon Dévil Desserts ako výkonný predseda

Rastlinná spoločnosť vyrábajúca dezerty dobrý diabolPredtým známy ako The Coconut Collaborative oznamuje, že Adam Lowry sa pripojil k značke ako výkonný predseda, ktorý nahradí Toma O’Rourkeho.

“Bon Dévil je pôsobivá značka v kategórii rastlinných potravín so skvelou trajektóriou rastu”

Ako súčasť výkonného tímu prináša Lowry rozsiahle skúsenosti v odvetví rastlinných potravín, naposledy ako spoluzakladateľ veľmi úspešnej značky bez mlieka. Vlnenie. Lowry tiež spoluvytvoril značku ekologických čistiacich prostriedkov Method. Podľa Bon Dévila prináša robustný celkový záznam o uvádzaní a budovaní špičkových CPG značiek na základe svojich skúseností s Method a Ripple.

„Bon Dévil je pôsobivá značka v kategórii rastlinných potravín so skvelou trajektóriou rastu,“ povedal Lowry. „Môj záujem budovať podniky s princípmi udržateľnosti a zároveň vytvárať silné akcionárske výnosy dokonale zapadá do poslania Bon Dévila.“

Bon Devil Vegánske dezertné poháre
© Bon Diabol

Ganache bez viny

Bon Dévil, ktorý bol uvedený na trh v roku 2022, je re-brandovou značkou The Coconut Collaborative, spoločnosti na výrobu dezertov, ktorá vznikla vo Veľkej Británii. Bon Dévil predáva rad dekadentných dezertov ganache vyrobených z kokosových orechov v štyroch príchutiach: čokoláda, vanilka, slaná karamelová čokoláda a karamelizovaný banán.

Bezmliečne šálky ganache sú vyrobené bez GMO, lepku alebo laktózy a každá obsahuje 100-120 kalórií. V roku 2020 materská spoločnosť The Coconut Collaborative získala financovanie série A vo výške 7 miliónov USD na rozšírenie svojich produktov do USA. Produkty Bon Dévil sú momentálne dostupné cez Amazon Fresh, The Fresh Market a u vybraných predajcov.

Krémové poháre ganache bez obsahu mlieka
© Bon Diabol

Budovanie prírodných značiek

Ripple sa stal vedúcim menom v oblasti mliečnych alternatív s rozsiahlym portfóliom produktov na báze hrachu vrátane mlieka, proteínových koktailov, produktov pre deti a mrazených dezertov. V roku 2021 spoločnosť Ripple oznámila, že jej rast predstihol celú kategóriu alternatív mlieka dvojcifernetrh s mliečnymi výrobkami s alternatívnymi výrobkami sa v tom roku zvýšil o +6 % v porovnaní s rastom spoločnosti Ripple o +20 %. Spoločnosť získala od investorov finančné prostriedky v celkovej výške 264 miliónov USD.

„Teším sa na využitie svojich skúseností pri budovaní podnikov, ktoré ponúkajú úplne prirodzené, komplexné riešenia pre spotrebiteľov,“ povedal Lowry. „Bon Dévil nasleduje tento trend a ponúka produkt, ktorý spotrebiteľom umožňuje dosiahnuť vyváženú stravu a necítiť sa ochudobnení o radosti zo života.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *