Spustenie OmniFoods Vegan Fish & Chips vo viac ako 500 krčmách Greene King po celej Veľkej Británii – vegkonóm

OmniFoods dnes oznamuje, že vegánska možnosť fish & chips s Omni Golden Fillet je teraz k dispozícii vo viac ako 250 krčmách Hungry Horse, 160 krčmách Greene King Local a 70 krčmách Farmhouse Inns, ktoré vlastní Greene King. Ďalšie lokality budú pridané v polovici októbra.

Po nedávnej správe WWF s názvom Riskantný biznis s morskými plodmiktorá odhalila zničujúci vplyv britského priemyslu obchodov s rybami a hranolkami, britská verejnosť, ako aj profesionáli v oblasti gastronómie, stále viac a viac hľadajú udržateľné alternatívy. OmniFoods preto hovorí, že „spustenie tejto vegánskej alternatívy Fish & Chips je aktuálnejšie ako kedykoľvek predtým“.

Greene King je jedným z najväčších predajcov a pivovarov v Spojenom kráľovstve, ktorý prevádzkuje 2600 krčiem, reštaurácií a hotelov. Rastlinné rybie filé sa spočiatku dostane do približne 500 krčiem Greene King vrátane hostincov Farmhouse Inns, Hungry Horse a vybraných miestnych krčiem Greene King.

Bezrybové filé na rastlinnej báze Omni
© OmniFoods

Rad morských plodov OmniFoods OmniSeafood prvýkrát dorazil do Spojeného kráľovstva tento rok v auguste na Whole Foods Market v Londýne a online na Ocado a Vegánsky druh supermarketu. Vegánsky reťazec rýchleho občerstvenia Oowee tiež nedávno nadviazal partnerstvo s Omni pre Ocean Burger, pričom generálny riaditeľ a zakladateľ David Yeung v tom čase uviedol: „Nové jedlo začlenené do Omni Golden Fillet je určite potešením a dúfame, že každému umožníme praktizovať udržateľné diéty pre dobrú vec.”

Omni Golden Fillet, víťaz ocenenia Monde Selection 2022 Silver Quality Award, je vyrobený z patentovanej zmesi sójových, hrachových a ryžových proteínov bez GMO. Omni Golden Fillet obsahuje 349 mg omega-3 ALA* a 0 mg cholesterolu*, má nízky obsah nasýtených tukov a neobsahuje transmastné kyseliny.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *