Starbucks USA testuje nové rastlinné menu s JUST Egg a Daring Chicken

Starbucks USA teraz testuje 18 nových položiek menu v niekoľkých obchodoch, vrátane šiestich čisto vegánskych slaných a dezertných možností. Nový výber zahŕňa sús vide sústa vyrobené z JUST Egg a rastlinného kurčaťa Daring, správy VegNews.

„Starbucks pokračuje v transformácii spôsobu, akým riadime inovácie pre budúcnosť spoločnosti“

Časovo obmedzené menu je momentálne dostupné v troch obchodoch Starbucks v oblasti DC Metro a zahŕňa:

  • Kuracia klobása na rastlinnej báze a korenie Sous-Vide (Odvážna kuracia klobása jalapeño a JUST Egg)
  • Rastlinné Smoky Poblano & Black Bean Sous-Vide Bite (JUST Vaječný základ s čiernou fazuľou, limetkovou kôrou, sladkou kukuricou, pečenými papričkami poblano a údeným chipotle chilli)
  • Rastlinná kuracia klobása a paprikový sendvič Mini (Sendvičová verzia testovacieho kusu kuracie klobásy)
© LEN vajce

Reťazec testuje aj niekoľko nových sladkostí:

  • Zlatý zázvor Kokos Boba Bite (Inšpirované taiwanským čajom boba s tapiokovými perlami, zázvorom a kurkumou)
  • Moka kokos Boba Bite (obsahuje kokosové mlieko a čokoládu)
  • Teplá ovsená kaša s granolovým chrumkaním (Zahriate sústo z ruky podávané s chrumkavou granolou)

„Starbucks pokračuje v transformácii spôsobu, akým riadime inovácie pre budúcnosť spoločnosti,“ povedal hovorca Starbucks. „Jedným zo spôsobov, ako to robíme, je zameranie sa na zvyšovanie zážitku zo Starbucks prostredníctvom testovania a rozširovania našej ponuky jedál.“

Prvýkrát kura

Nie je to prvýkrát, čo Starbucks experimentuje s JUST Egg – v roku 2020 reťazec údajne testoval Plant Powered Breakfast Sandwich s JUST Egg na jednom mieste mimo Seattlu, hoci test nikdy nerozšíril.

Ak bude úspešný, najnovší test by sa mohol ukázať ako jedno z najväčších partnerstiev JUST Egg k dnešnému dňu, len niekoľko mesiacov po tom, ako značka odhalila svoje vajcia na báze fazule mungo. cenová parita s kuracími vajcami. Vďaka spolupráci s Daring ponúka Starbucks aj svoje prvé vegánske kuracie produkty v USA. V nedávnom rozhovore zakladateľ a generálny riaditeľ Daring Ross Mackay naznačil že startup spolupracoval s viacerými národnými reťazcami.

©Starbucks

Starbucks za posledných niekoľko rokov postupne zväčšoval svoje rastlinné menu, najmä zavedením raňajkového sendviča Impossible v roku 2020, vyrobeného z nemožnej klobásy, a vegánskeho obedového boxu. Podľa hovorcu „Testovanie je spôsob života v Starbucks a naďalej celosvetovo uvádzame nové nápoje a jedlá do jedálneho lístka a zároveň inovujeme kľúčové platformy, ako je espresso, studené nápoje, občerstvenie, jedlo a ďalšie.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *