Šťastný nový rok! – PT’s Coffee

Je možné, že sladšie slová neboli nikdy vyslovené.

Keď sa pozrieme späť na rok 2020 (s pohľadom kútikom oka), chceme vám jednoducho povedať ĎAKUJEME, že nás podporujete a zverujete nám svoje potreby týkajúce sa kávy. Prišli ste nás zachrániť v prvých dňoch tejto pandémie a my sme vám za to navždy vďační. Naše kaviarne boli na dva veľmi desivé mesiace zatvorené, ale verili ste nám a my sme tu stále, aby sme vám slúžili. Tešíme sa na nový rok s nádychom nervózneho nepokoja. Buďme vďační, že sa stretávame s rokom 2021 a máme nový začiatok.

Vaša podpora v minulom roku umožnila našim výrobcom zostať na svojich farmách a zamestnať svojich pracovníkov v ťažkých časoch. Pomohli ste našim zamestnancom v núdzi. Vaše jednoduché gesto zakúpenia našej kávy zachránilo deň a rozjasnilo budúcnosť našich výrobných partnerov a priateľov. Dúfame, že sa vám káva páčila a zlepšila vám náladu každý deň minulého roka.

Vaša káva je na ceste. Pražené láskou, naplnené láskavosťou nášho personálu a vďakou, že môžeme začať odznova. Naštartujme tie mlynčeky, vyčistime tie pivovary a uvarme skvelú kávu v roku 2021!

– Jeff Taylor, Fred Polzin a celý tím spoločnosti PT’s Coffee Roasting Co.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *