Swizzels uvádza na trh šesť nových vegánskych sladkostí pre Veganuary – vegconóm

Švajčiarsko uviedla na trh rad nových vegánskych sladkostí pre Veganuary, keď sa britská značka cukroviniek pripravuje na štvrtý ročník svojej kampane „All These, All Year, All Vegan“.

Nové produkty zahŕňajú tri rôzne vrecúška (Luscious Lollies, Scrumptious Sweets a Curious Chews), spolu s vaňou Party Mix, tyčinkami na žuvanie Minions a tropickou taštičkou na žuvanie Minions. Rozširujú existujúci rad Swizzels pre vegánov, ktorý zahŕňa žuvačky Refreshers, Rainbow Drops, Love Hearts, Fizzers a ďalšie.

Minulý rok spoločnosť Swizzels vykázala 22% skok v predaji počas Veganuary, po úspechu každoročnej kampane spoločnosti na propagáciu jej vegánskych sladkostí. Keďže sa na Veganuary 2023 zaregistrovalo viac ľudí ako kedykoľvek predtým, Swizzels mohli získať ešte väčšiu podporu.

© Švajčiarsko

Vegánske cukrovinky vo Veľkej Británii

Keďže predaj vegánskych cukroviniek v Spojenom kráľovstve stúpa, značky čoraz viac uvádzajú na trh nové produkty, aby držali krok s dopytom. To zahŕňa celý rad vianočných možností, od hľuzoviek bez mliečnych výrobkov až po adventné kalendáre s ovsenou mliečnou čokoládou.

V priebehu minulého roka sa v Spojenom kráľovstve objavilo niekoľko významných značiek cukroviniek, ktoré uviedli na trh rastlinné verzie svojich produktov – ako napríklad tyčinky KitKat od Nestlé a tyčinky Galaxy a Topic od Marsu – aby uspokojili meniace sa chute.

„Keďže stále viac ľudí si uvedomuje svoje stravovacie návyky a prechádza na vegánsku stravu, chceme pokračovať vo vytváraní produktov, ktoré si každý môže vychutnať bez ohľadu na životný štýl,“ povedala manažérka značky Swizzels Holly Drescher. Vegan Food & Living. „Chceme, aby fanúšikovia Swizzels cítili istotu, že si stále môžu vychutnať sladkú pochúťku so širokým výberom a že sú dostupné po celý rok, nielen pre Veganuary.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *