Syr Violife spolupracuje s Fast Casual Chains Copper Branch a PLNT Burger na exkluzívnych nových hamburgeroch

Violifepopredná značka rastlinných syrov oznamuje, že rozširuje svoju ponuku stravovacích služieb prostredníctvom nových partnerstiev s kanadskou Medená vetva a americký reťazec vegánskych burgerov Burger PLNT.

“Violife ide od sily k sile”

Copper Branch, jeden z najväčších svetových reťazcov rastlinných reštaurácií, uvádza na trh nový Benevolent Burger (tiež nazývaný “The Bennie”) 3. októbra. Bennie bude obsahovať fazuľové karbonátky od britsko-kolumbijskej značky The Very Good Butchers spárované s roztaveným nemliečnym čedarom od Violife.

„Tento burger spĺňa všetky znaky vynikajúcej chuti a textúry a zachováva si zameranie na čisté ingrediencie, čo nie je vždy prípad alternatívnych kategórií bez mäsa a mliečnych výrobkov,“ povedala Trish Patterson, generálna riaditeľka Copper Branch. “Violife bol dokonalým partnerom, ktorý sa pripojil k tomu, čo začalo ako duo s Very Good Butcher, a sme nadšení, že ich lahodné plátky čedaru bez mliečnych výrobkov sú súčasťou tohto nového a jedinečného prírastku do našej ponuky.”

Bennie Burger
Bennie Burger © Copper Branch

Exkluzívny partner

V USA sa Violife spája s PLNT Burger – rýchlo rastúcim konceptom burgerov z východného pobrežia – aby sa stal exkluzívnym dodávateľom rastlinného syra reťazca. Sortiment syrov Violife bude teraz uvedený vo viacerých položkách menu na všetkých miestach PLNT Burger, vrátane PLNT Cheeseburger, DBL PLNT Cheeseburger, Mushroom BBQ Bacon Burger, Chili Cheese Fries, Pikantný Chik’N Sandwich a Steakhouse Burger.

PLNT Burger, ktorú spoluzaložil známy šéfkuchár Spike Mendelsohn, ocenil chuť a štruktúru produktov Violife.

PLNT vegánske sendviče
©PLNT Burger

„Sme nadšení, že môžeme našim novým a existujúcim fanúšikom ponúknuť nový spôsob, ako si vychutnať naše syry v jedlách z rastlín, ktoré potešia a prinútia ich, aby sa k nim vracali viac,“ povedala Rachel Waynberg, Sr. Marketing Manager, Foodservice, Violife. „Toto exkluzívne partnerstvo vyjadruje hlboký obdiv fanúšikov Violife a PLNT Burger a sme nadšení, že môžeme pokračovať v rozširovaní predajní PLNT Burger po celých USA.“

Aktivácia reklamy

V Spojenom kráľovstve spoločnosť Violife pokračuje v rozširovaní svojej prítomnosti pomocou masívneho nového umiestnenia vonkajšej reklamy. Nachádza sa medzi železničnými stanicami Clapham Junction a Vauxhall v Londýne a 60 metrov dlhá reklama s nápisom „Vymeňte si syr“ siaha ďalej ako olympijský bazén.

Reklama Violife London
©Violife

„Violife ide od úspechu k úspechu,“ zverejnila online Victoria Slater, šéfka Violife pre severnú Európu. “A ak je veľkosť našej najnovšej aktivácie OOH nejaká, zvyšok roka bude tiež obrovský!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *