Teraz si vegáni môžu vychutnať ikonickú Aussie Golden Gaytime Ice Cream – vegconóm

Uliceaustrálska značka zmrzliny, ktorú vlastní nadnárodná spoločnosť Unilever, nedávno uviedla na trh vegánsku verziu Golden Gaytime, zmrzlinového snacku predávaného v krajine od roku 1959.

„Toto nie je obyčajný štart chuti; ide o otvorenie nášho produktu pre viac Austrálčanov“

Rozhodnutie Streets vyrobiť nemliečnu verziu svojej ikonickej zmrzliny je reakciou na petíciu spotrebiteľov, ktorí žiadajú spoločnosť o vegánsku alternatívu.

Annie LucchittiHovorca Streets k uvedeniu na trh poznamenal: „Austrálčania kupujú viac rastlinných produktov ako kedykoľvek predtým a sme nadšení, že môžeme priniesť ďalšiu austrálsku klasiku aj do tejto oblasti. Golden Gaytime existuje už viac ako 60 rokov a opätovné vytvorenie tohto ikonického produktu muselo zachovať lahodné očakávania, ktoré so sebou prináša naša klasická pochúťka.“

Vegánska zmrzlina z Austrálie
© Streets Ice Cream

Vegan Golden Gaytime pripravený na leto

Pôvodný Golden Gaytime je vanilková zmrzlina s karamelom máčaná v čokoláde a obalená v sušienkovej strúhanke. Jeho nová rastlinná verzia je replikou originálu s rovnakým karamelovým stredom a obalom na sušienky a podľa Streetsa je jeho chuť takmer identická.

Spoločnosť pozýva všetkých Austrálčanov, aby vyskúšali vegánsku zmrzlinu a podelili sa o svoje prvé dojmy na sociálnych sieťach pomocou hashtagu #TasteTheDifference.

„Toto nie je obyčajný štart chuti; ide o otvorenie nášho produktu pre viac Austrálčanov, takže bez ohľadu na vaše stravovacie potreby alebo výber – pozývame vás ochutnať ten rozdiel,“ dodala Annie Lucchitti.

Rastlinný Golden Gaytime je teraz k dispozícii na celoštátnej úrovni v Austrálii v Coles, IGA, Richies, Drakes a Romeos s RRP $ 9,50 za štvorbalenie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *