The Simple Root, rastlinná značka na prvom mieste, je teraz k dispozícii online – vegconóm

  • The Simple Root je rastlinná značka, ktorá robí zo zeleniny svoju zložku #1
  • Rastlinné dipy, nátierky v štýle smotanového syra a nátierky v štýle remeselného syra sú teraz k dispozícii prostredníctvom dvoch online stránok na doručovanie potravín
  • Chladené produkty sú vhodné pre širokú škálu diét a životného štýlu, od flexitariánov a mäsových a mliečnych výrobkov až po vegetariánov a vegánov.

DENVER–(BUSINESS WIRE)–The Simple Root™, inovatívna a vzrušujúca rastlinná potravinová značka, ktorá je prvou vegetariánskou, je teraz k dispozícii na webových stránkach s dodávkami potravín Plantbelly a gurmán.

Rad dipov a syrových nátierok Simple Root dostupný v internetových obchodoch zahŕňa:

Dipy

  • Omáčka so syrom
  • Špenát, artičok a kel

Nátierky na remeselný syr

  • Caprese zo sušených paradajok
  • Údená Gouda

Nátierky v štýle smotanového syra

  • Pôvodná rovina
  • Cesnak a bylinky

Chladené dipy a nátierky Simple Root oživia občerstvenie, jedlá a spoločné príležitosti, od zohriateho dipu Salsa Con Queso a hranolčekov cez dosku na údeniny spárované s nátierkou na údenú goudu v štýle Artisan až po krémový nepečený tvarohový koláč vyrobený z Original Plain. Nátierka v štýle smotanového syra. Plantbelly ponúka 8-uncové nádoby; igourmet ponúka 8-uncové aj 24-uncové nádoby. Zákazníci môžu na obmedzený čas získať 30 % zľavu na produkty The Simple Root (okrem balíkov viacerých značiek) u oboch online predajcov pomocou propagačného kódu TSR30.

Povedal David Behringer, generálny riaditeľ The Simple Root Global: „Naša značka je o tom, aby sme všetkým spotrebiteľom poskytli všestranný a chutný spôsob, ako pridať viac zeleniny do svojho jedálnička, a preto robíme zeleninu prvou a najdôležitejšou ingredienciou. Sme nadšení, že zákazníci si budú môcť objednať The Simple Root cez Plantbelly a gurmán.“

Plantbelly ponúka vybraný výber chutných rastlinných potravín, ktoré vyhovujú rôznym diétam a životným štýlom, vrátane flexitariánskej, vegetariánskej a vegánskej. gurmán má najväčší sortiment vysokokvalitných špeciálnych potravín – vrátane viac ako 900 syrov – od remeselných výrobcov potravín.

Na rozdiel od iných rastlinných potravín, ktoré sa spoliehajú na sóju, orechy, oleje a vysoko spracované ingrediencie, The Simple Root využíva inovatívny proces na vytvorenie krémového základu z koreňovej zeleniny – vrátane zemiakov, sladkých zemiakov a paštrnáku – a potom sa do nich primiešava viac. zelenina, ovocie, bylinky a koreniny. Produkty neobsahujú mliečne výrobky, orechy, sója, lepok, pšenica, vajcia, umelé farbivá, príchute alebo konzervačné látky. Všetky produkty tiež nesú certifikát certifikovaných závodov® pečať od Plant Based Foods Association, prvého a jediného obchodného združenia v krajine zastupujúceho spoločnosti vyrábajúce potraviny na báze rastlín.

Povedal to Leslie Maclin, marketingový riaditeľ spoločnosti The Simple Root: „Simple Root je dokonalým partnerom pre moderné domácnosti, ktoré hľadajú zaujímavé spôsoby, ako do svojho jedálnička zaradiť viac zeleniny a rastlinných potravín. Naše chutné jedlá na báze zeleniny sú skvelé pre spotrebiteľov, ktorí sa venujú rastlinnej strave, a pre tých, ktorí chcú len jesť viac zeleniny alebo obmedziť mäso a mliečne výrobky.“

Simple Root predstaví koncom rokov 2022 a 2023 ďalšie produkty do svojho globálneho portfólia značiek vrátane blokového, strúhaného, ​​krájaného a ľahkého syra a dezertov.

Poznámky pre redaktorov

Zistite viac na: thesimpleroot.com

O jednoduchom koreni

The Simple Root je globálna značka rastlinných potravín podporovaná spoločnosťami Pilot Lite a McCain Foods. Spoločnosť využíva inovatívny proces na výrobu všestranných a chutných vegetariánskych občerstvenia a jedál. Zariadenie založené na certifikácii Simple Root® produkty sú krémovou zmesou zdravej zeleniny, ovocia, byliniek a korenín. Nie sú vyrobené s mliečnymi výrobkami, orechmi, sójou, vajcami, lepkom, pšenicou ani umelými farbivami, príchuťami či konzervačnými látkami.

Kontakty

Mary Hendersonová

[email protected]
812,361,3727

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *