The Vegan Kind pridáva luxusné čokoládové tyčinky do sortimentu Love Plants pod vlastnou značkou – vegconóm

Populárny online vegánsky predajca v Spojenom kráľovstve Vegánsky druh rozšírila svoju vlastnú značku Rad Love Plants s tromi novými čokoládovými tyčinkami.

Cieľom luxusných tyčiniek je „urobiť vegánsku čokoládu zhovievavejšou“, pričom ponúkajú alternatívu k tmavej čokoláde. Hovorí sa, že majú hladkú, krémovú štruktúru a sú zdobené chrumkavými topingmi.

Príchute sú:

  • Tmavá s oranžovou Kakao Hroty a Cinder Toffee — Kolumbijská tmavá čokoláda s najmenej 60 % kakaovej sušiny v kombinácii s pomarančovým olejom, kakaovým kúskom a vegánskym plástom.
  • Ovsený M!lk Bar — Ovsená mliečna čokoláda s najmenej 46,5 % kakaovej sušiny, doplnená vegánskym pufovaným karamelom a vločkami morskej soli.
  • Blondínka s malinou a chrumkavým karamelom — Vegánska biela čokoláda s minimálne 37 % kakaovej sušiny, doplnená sušenou malinou a vegánskym plástom.

Kakao používané v baroch pochádza z etických zdrojov a bez detskej a otrockej práce. Tiež sa hovorí, že je v najvyšších 8 % svetovej produkcie kvalitu.

© Vegánsky druh

Rad Love Plants

Love Plants bola uvedená na trh minulý rok s tromi vegánskymi hotovými jedlami, ktoré vznikli v spolupráci s alt producentom mäsa THIS. Sortiment vlastnej značky teraz obsahuje množstvo základných potravín, vrátane raňajkových položiek, džemov, omáčok na cestoviny, sladkostí, nakladaných uhoriek a chutney. Podľa spoločnosti čoskoro pribudnú ďalšie produkty vrátane niektorých vianočných predmetov.

Vegan Kind urobil v roku 2022 obrovský pokrok, keď zaviedol vernostný program a environmentálne iniciatívy spolu s prácou na certifikácii B Corp. V máji spoločnosť spustila mrazenú sekciu ako súčasť svojho cieľa stať sa „domovom všetkého, čo sa týka rastlinných potravín“.

Vegánsky druh
© Vegánsky druh

Nový generálny riaditeľ

V priebehu leta bolo oznámené, že spoluzakladatelia The Vegan Kind Scott a Karris McCulloch odstúpia z funkcie CEO a Managing Director. Novou generálnou riaditeľkou je Sarah Boddy, predtým z MPM Products. Spoluzakladatelia zostanú drobnými akcionármi podniku.

„Základy, ktoré sme položili, sú pevné, ale teraz je potrebné postaviť budovu, ktorú, ako aj Karris uznávame, je úlohou, ktorú najlepšie zvládne niekto iný,“ oznámil Scott McCulloch. na webovej stránke spoločnosti. „Náš hlad po úspechu TVK sa nikdy, nikdy nezmenší, ale aj keď sme hrdí, že sme TVK doviedli tam, kde je dnes; dostať to tam, kde to má byť zajtra a ďalej, je úloha, ktorú bude lepšie dosiahnuť pod novým vedením.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *