Tlačidlá na arašidové maslo od Superfoodio sú teraz v 196 co-op obchodoch ako súčasť schémy včelín

9 mesiacov od prvého spustenia svojich prvých tlačidiel s arašidovým maslom na svete spoločnosť Superfoodio s rastlinným občerstvením spustila v rámci 196 Co-op obchodov po celom Spojenom kráľovstve. Schéma včelárstva.

Superfoodio bude jednou z prvých troch značiek, ktoré budú uvedené na trh v inkubátore vytvorenom Co-op, aby spolupracovali s menšími dodávateľmi s jedinečnými ponukami produktov založených na hodnote. Celkovo tri príchute v makrobalení (Original, PB&J a Coco Crunch) sa dostanú na pulty všetkých maloobchodných predajní za 1,50 £.

Spoločnosť Superfoodio, ktorá sa špecializuje na pochutiny z arašidového masla vyrobené z prírodných a jednoduchých ingrediencií, získala od uvedenia svojho nového produktu na trh veľké uznanie, vrátane bronzového ocenenia na The Nourish Awards v kategórii Snacks and food to go, svetového víťaza v súťaži World Food Innovation Awards. a umiestnenie medzi finalistami cien The Grocer New Product.

„Chceli sme jednoduchší spôsob, ako si na cestách vychutnať dobrotu s arašidovým maslom,“ povedali zakladatelia manželov Nirali a Jagir Mankodi. “Problém s pohárom (alebo stlačeným balením) je, že vždy skončíte s lepkavými prstami a mastným neporiadkom!”

S celkovým predajom viac ako 100 miliónov libier v minulom roku sa čisté arašidové maslo od roku 1800 veľmi neinovovalo. Cieľom spoločnosti Superfoodio je rozšíriť kategóriu tým, že spotrebiteľom poskytne niečo nové, na čo si pochutnajú: „Sú to perfektné občerstvenie, ktoré uspokojí túžbu po arašidovom masle kdekoľvek a kedykoľvek. Žiadne poháre, žiadny neporiadok, žiadne maslové prsty!“ povedala dvojica.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *