Trvalo udržateľná žatva, porozprávajme sa o káve 2023 mieri do HondurasuDaily Coffee News od Roast Magazine

Úvodné slová Davida Griswolda 2. deň LTC 2018

Generálny riaditeľ spoločnosti Sustainable Harvest David Griswold poskytuje úvodné slová na veľtrhu Let’s Talk Coffee 2018. Všetky obrázky sú s láskavým dovolením spoločnosti Let’s Talk Coffee.

Portland, spoločnosť obchodujúca so zelenou kávou so sídlom v Oregone Udržateľná úroda prináša späť svoju vlajkovú loď každoročného celosvetového podujatia, Poďme sa porozprávať o kávektorý sa uskutoční 20. – 25. februára v Copan Ruinas v Hondurase.

Podujatie len pre pozvaných spája lídrov z celého dodávateľského reťazca špeciálnej kávy a podporuje nesúťažnú spoluprácu pri riešení niektorých z najväčších výziev, ktorým čelí kávový priemysel.

Pre Let’s Talk Coffee 2023 spolupracuje Sustainable Harvest s Cafe de Honduras a Honduras Tourism Institute. Miestom podujatia v roku 2023, Copán Ruinas, je a svetové dedičstvo UNESCO s mayskými ruinami. Nachádza sa tiež v srdci jednej z mnohých renomovaných oblastí pestovania kávy v Hondurase.

DCIM100GOPROGOPR6056.JPG

Scéna z Copan Ruinas, Honduras.

„Honduras je pôvodom kávy, ktorá za posledných päť rokov rýchlo narástla v objeme a kvalite,“ povedal zakladateľ a generálny riaditeľ Sustainable Harvest David Griswold pre Daily Coffee News. „Mnoho kávových profesionálov sa však stále potrebuje dozvedieť o jedinečných špeciálnych kávách, ktoré pochádzajú z Hondurasu, a mnohí tam ešte musia cestovať. V roku 2022 sme hľadali po celom Hondurase a hľadali najlepšie možné miesto na usporiadanie globálnej kávy Let’s Talk Coffee. Chceme spojiť kultúru a kávu a Copan Ruinas je ideálne miesto.“

Toto bude 19. opakovanie kávy Let’s Talk Coffee z produkcie Sustainable Harvest a prvé globálne podujatie od chvíle, keď pandémia COVID-19 prvýkrát prerušila medzinárodné cestovanie.

“Covid nám zabránil byť tvárou v tvár a posledné dva roky sme museli túto udalosť odložiť,” povedal Griswold. „V dôsledku toho sa mnoho podujatí presunulo online, a hoci to prináša určité výhody a určite šetrí cestovné náklady, nemôže to nahradiť rozhovory a vytváranie sietí, ktoré sa odohrávajú osobne na podujatí, ako je Let’s Talk Coffee.“

Pražiarne a výrobcovia cupping prírodne spracovanej kávy 2018

Cuppingové podujatie na Let’s Talk Coffee 2018.

Počiatočná zostava rečníkov pre Let’s Talk Coffee 2023 zahŕňa Andrea a Jon Allen z Onyx Coffee LabElizabeth Whitlow, výkonná riaditeľka spoločnosti Regeneratívna organická alianciaRachel Peterson z Panamy Hacienda La EsmeraldaAida Batlle zo Salvadoru, Sarah Allen z Časopis Baristaa Cosimo Liberty z Postoj baristus ďalšími rečníkmi, ktoré budú čoskoro oznámené.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *