UNLIMEAT rastlinné mäso Gyudon teraz k dispozícii v 450 reštauráciách Sukiya v Číne – vegconóm

SukiyaGlobálna reťazová reštaurácia špecializujúca sa na japonský gyudon teraz ponúka UNLIMEAT‘s Plant Energy Don Series vo všetkých svojich reštauráciách v Číne.

NEVÁMNY je juhokórejská značka zameraná na vývoj alternatívneho rastlinného mäsa s použitím percenta upcyklovaných produktov vo svojom výrobnom procese, čím prispieva k zníženiu potravinového odpadu.

Pred deviatimi mesiacmi sa UNLIMEAT spojil so sieťou reštaurácií, aby predstavil svoj rastlinný mäsový gyudon na 15 miestach. Po úspechu položiek menu sa obe strany rozhodli rozšíriť ponuku na všetky lokality siete reštaurácií v Číne, pričom rozšírenie vstúpilo do platnosti 15. septembra.

UNLIMEAT_Sukiya
© UNLIMEAT

Séria Energy Don

Plant Energy Don je rastlinná verzia gyudonu, vyrobená z UNLIMEAT’s kórejské BBQ mäso na rastlinnej báze. Gyudon je japonské jedlo z ryžovej misy (jedlá z ryžových misiek sa v Japonsku nazývajú donburi, odtiaľ názov Plant Energy Don) doplnené na tenké plátky nakrájaným hovädzím mäsom a cibuľou dusenou v jemne sladkej sójovej omáčke, ako vysvetľuje Sukiya na svojej webovej stránke.

Séria Energy Don podávaná v reštauráciách Sukiya v Číne ponúka štyri kombinácie rastlinného mäsového gyudonu UNLIMEAT opísaného spoločnosťou takto:

  • Plant Energy Don: jemne uvarené mäso na rastlinnej báze zmiešané s cibuľou a preliate sladkou a slanou omáčkou umami.
  • Syr Plant Energy Don: tri až štyri smotanové syry kombinované s rastlinným mäsom.
  • Tomato Plant Energy Don: zmes čerstvej paradajkovej omáčky a rastlinného mäsa.
  • The Green Bean Energy Don: pikantné marinované zelené fazuľky a rastlinné mäso s vysokým obsahom bielkovín a energie.
kórejské grilovanie na rastlinnej báze vyrobené z čerstvých rastlín
© UNLIMEAT

Medzinárodný výhľad

Po úspechu vo svojej kórejskej domovine sa UNLIMEAT stáva populárnym v USA, kde tento rok v januári uviedol na trh svoje rastlinné hovädzie a BBQ Pork s billboardovými reklamami na Times Square v New Yorku, a potom v lete expandoval do GTFO It’s Vegan a Amazon.

Okrem produktov zameraných na Áziu spoločnosť nedávno vyvinula feferónky a mortadelu na rastlinnej báze, svoje prvé produkty s európskym zameraním. Kyle Kim, technický riaditeľ UNLIMEAT, sa vtedy vyjadril: „Som si istý, že UNLIMEAT je jediný produkt, ktorý sa nedeformuje ani po uvarení. Je to vďaka nášmu rastlinnému tuku vyrobenému z rastlinných zložiek, ako je kokosový olej. NEVÁPENNÉ Pepperoni obsahujú asi 15 % NEVÁPENÉHO rastlinného tuku, takže si zachováva vlhkosť aj po uvarení.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *