unMEAT uvádza na trh tuniaka bez rýb v supermarketoch Harris Teeter – vegconóm

Inovatívny rastlinný tuniak bez rýb dostupný na 250 miestach Harris Teeter

GLENDALE, Kalifornia – (BUSINESS WIRE)–nemäsorušivá značka rastlinných bielkovín oznamuje dostupnosť svojich konzervovaných tuniakov bez rýb na Supermarkety Harris Teeter v juhovýchodných USA tuniak bez rýb unMEAT, ktorý bol uvedený na trh v USA začiatkom tohto roka, je chutnou a zdravšou alternatívou pre spotrebiteľov, či už sú to milovníci mäsa, ktorí chcú vyskúšať rastlinné produkty, vegáni, ktorí chcú diverzifikovať svoju stravu, alebo flexitariáni. medzi.

Tuniak je v Amerike konzervované jedlo číslo jeden a s unMEAT si Američania môžu vychutnať chuť, ktorú milujú, bez rýb a bez viny. V teste chuti vykonanom s MetrixLab dvaja z troch spotrebiteľov odpovedali, že by si vybrali tuniaka bez MÄSO pred skutočným tuniakom. Tuniak bez rýb od unMEAT nie je GMO, má nižší obsah tuku a kalórií a neobsahuje žiadnu ortuť alebo transmastné kyseliny. Oboje bez MÄSO Tuniak v slnečnicovom oleji a Tuniak vo vode sú teraz k dispozícii na všetkých miestach Harris Teeter.

„Sme veľmi nadšení, že v obchodoch Harris Teeter máme k dispozícii tuniaka bez mäsa bez mäsa, vďaka čomu sú rastlinné a skladovateľné bielkoviny dostupnejšie pre Američanov v siedmich štátoch,“ hovorí Gregory Branzon, prevádzkový riaditeľ, Century Pacific Group, materská spoločnosť. z bezmäsa. “Dúfame, že vďaka cenovo výhodnej možnosti, ktorú možno ľahko nájsť v ich bežnom obchode s potravinami, sa viac spotrebiteľov rozhodne zahrnúť do svojej stravy viac rastlinných jedál.”

Tuniaka bez mäsa bez mäsa možno nájsť vo všetkých supermarketoch Harris Teeter v Severnej Karolíne, Južnej Karolíne, Virgínii, Marylande, Delaware, Georgii, Floride a Washingtone, DC. Je dostupný aj u online predajcov GTFO, It’s Vegan! And Weee! a v ďalších vybraných obchodoch po celých Spojených štátoch. Keďže sa očakáva, že v priebehu budúceho roka budú k dispozícii ďalšie národné maloobchody, tuniak bez mäsa bez mäsa je pre spotrebiteľov čoraz dostupnejšou možnosťou. Pre viac informácií navštívte https://meetunmeat.us/.

O unMEAT

unMEAT je prekvapivo chutný rad produktov na rastlinnej báze od Century Pacific Food, Inc. (CPFI), s poslaním osvetliť spotrebiteľom, že rastlinné potraviny by mali byť zábavné a šťastné. Sortiment produktov unMEAT zahŕňa burgerové karbonátky bez mäsa, mleté ​​mäso, mäso na obed, klobásy, nugety a tuniaky bez rýb. UnMEAT je vyrobený zo 100% čistých surovín bez GMO a z trvalo udržateľných zdrojov a ponúka prekvapivo príjemnú chuť a textúru pre vyvážené jedlá bez obetí. unMEAT je k dispozícii prostredníctvom online predajcov GTFO, It’s Vegan! a Weee!, spolu s vybranými obchodmi na celom stredozápadnom a východnom pobreží. Pre viac informácií a vyhľadanie miestneho predajcu navštívte meetunmeat.us.

Kontakty

Hillary Bartonová

Trevelino/Keller

[email protected]

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *