Upfield Professional premenoval na Violife Professional – vegconóm

Horné polejedna z najväčších svetových spoločností na báze rastlín, známa značkami ako Flora, Becel, ProActiv a Violife, mení značku svojho podnikania v oblasti stravovania z Upfield Professional na Violife Professional.

Violife je ocenená značka rastlinných syrov spoločnosti Upfield, ktorá pôsobí na viac ako 65 trhoch po celom svete. Podľa Upfielda používanie všeobecne uznávanej značky Violife v oblasti stravovacích služieb odráža odhodlanie spoločnosti povzbudzovať a podporovať rastúci dopyt pohostinského priemyslu po rastlinných možnostiach.

Violife Odborné poradenstvo pre rastlinné maslo pre pekárne
© Violife Professional

Violife sa v posledných rokoch teší čoraz väčšiemu úspechu. Spomedzi nedávnych noviniek spoločnosť uviedla na trh tri klasické mliečne nápoje do obchodov Whole Foods po celých USA; v spolupráci s Dr. Oetkerom v Poľsku; a rozšírila sa o gastronomické služby v spolupráci s kanadskými Copper Branch a PLNT Burger pre exkluzívne nové rastlinné hamburgery.

Simon Lawrence, vedúci Violife Professional v severnej Európe, povedal: „Sme rýchlo sa rozvíjajúci, ambiciózny podnik, ktorý sníva vo veľkom a máme vzrušujúce plány pre budúcnosť založenú na závodoch. Veríme, že vďaka sile a uznaniu značky Violife máme viac príležitostí presadzovať výhody rastlinných potravín v stravovacích službách.

marketingová kampaň viollife zobrazujúca tanier zeleniny
© Violife Professional

“Kľúčový moment”

Začiatkom tohto roka spoločnosť Upfield spustila svoju kampaň #makeitplant, v ktorej povzbudzuje šéfkuchárov na celom svete, aby vytvorili viac možností rastlinného menu. Primárnym cieľom kampane je zdôrazniť dôležitosť používania rastlinných surovín v reštauračných kuchyniach na podporu ekologického stravovania a riešenie dopytu po rastlinných a bezalergénnych potravinách medzi flexitariánskymi a bežnými spotrebiteľmi.

Upfield’s Violife Professional rozšíri cieľ kampane a bude sa snažiť zapojiť viac partnerov tým, že ponúkne inovatívne rastlinné ingrediencie a aplikácie produktov pre reštaurácie, hotely, pekárne a jedálne.

„Nachádzame sa v kľúčovom momente, keď ľudia na celom svete potrebujú a chcú zmeniť spôsob stravovania – nielen preto, aby sa znížil ich vplyv na klímu, ale aby vyhovovali aj flexibilnejším stravovacím potrebám. Šéfkuchári môžu byť v popredí tejto zmeny tým, že svojich zákazníkov nasmerujú k potravinám rastlinného pôvodu a ponúknu spotrebiteľom viac možností. Dúfame, že pomôžeme šéfkuchárom rozšíriť ich jedálny lístok o rastlinné, planéty šetrné možnosti a znížime zložitosť servírovania mnohých stravovacích potrieb v kuchyniach.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *