Van Leeuwen uvádza na trh vegánsky banánový chlebový puding v 390 predajniach klíčkov v 23 štátoch – vegkonóm

v New Yorku Van Leeuwenvýrobca mliečnych a vegánskych zmrzlín uvádza na trh puding Vegan Banana Bread Pudding – s vegánskou banánovou zmrzlinou, fudge vírmi a kúskami chleba s hnedým cukrom – na 390 miestach Sprouts v 23 štátoch.

V roku 2020 spoločnosť zabezpečila financovanie série B vo výške 18,7 milióna dolárov a v roku 2021 uviedla na trh svoj rad mliečnych a vegánskych zmrzlinových tyčiniek. Nová maloobchodná distribúcia predstavuje prvú exkluzívnu spoluprácu značky so spoločnosťou Sprouts.

Vegánska zmrzlina dosiahla v roku 2021 hodnotu 592,8 milióna USD a predpokladá sa, že do roku 2027 dosiahne hodnotu 833,8 milióna USD, pričom v rokoch 2022-2027 bude vykazovať CAGR 5,45 %.

Van Leeuwen banánový chlieb
© Van Leeuwen

„Sprouts bol úžasným partnerom Van Leeuwen v posledných rokoch, takže nemôžeme byť viac nadšení, že uvádzame na trh novú pintovú príchuť a dve nové zmrzlinové tyčinky výhradne v obchodoch Sprouts,“ povedal Ben Van Leeuwen, spoluzakladateľ. a generálny riaditeľ spoločnosti Van Leeuwen Ice Cream.

„Tiež sme chceli dať jedinečný nádych ďalšej nostalgickej pochúťke, pudingu s banánovým chlebom, ale vytvorili sme ho ako vegánsku príchuť. Radi poskytujeme zmrzlinu najvyššej kvality pre všetkých, takže sme nadšení, že môžeme vegánom ponúknuť ďalšiu lahodnú príchuť, ktorú môžu pridať do ich mrazničiek,“ povedal Van Leeuwen.

Van Leeuwen teraz otvoril 34 scoop shopov v NYC, NJ, CT, LA, PA, TX a CO, má produkty v obchodoch s potravinami po celej krajine a je k dispozícii na objednávku na celoštátnu prepravu z jej webovej stránky.

Sledujte značku na Instagrame @vanleeuwenicecream alebo navštívte www.vanleeuwenicecream.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *