Vegetariánsky mäsiar debutuje s reklamnou kampaňou „Nič obetovať“ v španielskej televízii – vegkonóm

Vegetariánsky mäsiar, Značka Unilever rastlinného mäsaodvysielala svoju televíznu reklamu „Sacrifice Nothing“ po prvýkrát v Španielsku. Spot tiež zvýraznený Big Bossprvé vegánske kuracie prsia značky na predaj v krajine.

Rovnako ako v anglickej verzii spotu, TV reklama v španielčine používa slogan „nič neobetovať“ na vyjadrenie zámeru značky stať sa vegánskym mäsiarom s dvojitým posolstvom: odbornosť značky v napodobňovaní hovädzieho, bravčového a kuracieho mäsa pomocou zeleniny bez „obetovania“ skutočnej chuti mäsa a „neobetovania“ zvierat pre ich mäso.

Televízna kampaň Vegetariánskeho mäsiara má v úmysle posilniť poslanie značky, ktoré sa nachádza v jej marketingových reklamách a na webovej stránke: „Vegetariánsky mäsiar je tradičný mäsiar minulosti, no s mäsom budúcnosti. Našou ambíciou je ponúknuť milovníkom mäsa rovnaký zážitok z mäsa. Minimálne rovnako chutné ako zvieracia verzia a úplne vegetariánske. Naším poslaním je stať sa najväčším svetovým mäsiarom, mäsiarom, ktorého milujú ľudia aj zvieratá.“

neobetovať nič v španielskej tvad ponúkať produkt z kuracích pŕs
© Vegetariánsky mäsiar

Vegetariánsky mäsiar v Španielsku

Vegetariánsky mäsiar založil v roku 2010 Jaap Korteweg a koncom roka 2018 ho získal Unilever. Do Španielska sa dostal koncom roka 2019 vďaka dohodám o spolupráci s veľkými sieťami reštaurácií ako Telepizza a Burger King. Začiatkom roku 2020 sa produkty dostali do supermarketov a dodnes Vegetariánsky mäsiar predáva vo viac ako 1700 maloobchodných predajniach v krajine.

Vedúca vidieckeho obchodu The Vegetarian Butcher, Andrea Fuentes, sa vyjadrila: „Sme veľmi nadšení z organického rastu spoločnosti a dobrého prijatia značky v Španielsku. S týmto skokom do televízneho kanála veríme v demokratizáciu založenú na rastlinách, aby nás spotrebitelia a maloobchodníci spoznali takých, akí sme: skutočných mäsiarov, ktorí vyrábajú „mäso“ budúcnosti.

Kreatívna agentúra TBWA/NEBOKO pripravila televíznu kampaň pre Vegetariánskeho mäsiara. Jeho španielska verzia debutovala na popredných španielskych televíznych kanáloch 10. októbra 2022.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *