Vianočné menu Costa obsahuje vegánske možnosti vrátane P’gs & Deky Panini – vegconomist

Britský reťazec Costa Coffee uviedla na trh svoje vianočné menu na rok 2022, ktoré obsahuje vegánske možnosti, ako napríklad P’gs & Blankets Panini.

Kamenné pečené panini obsahujú rastlinnú klobásu a slaninu so šalviou a cibuľovou plnkou, brusnicovú omáčku, majonézu a vegánsky syr. Ide o vegánsku verziu obľúbených panini Pigs Under Blankets od Costa.

Medzi ďalšie rastlinné možnosti patrí vegánsky bezlepkový mletý koláč – s pikantným ovocím v obale na sladké pečivo – a vegánsky mikulášsky perník. Costa ponúkne aj sendvič M&S Plant Kitchen No Turkey Feast Sandwich, ktorý pozostáva z rastlinného mäsa, dresingu s príchuťou slaniny, špenátu, brusnicového chutney a smaženej cibule na sladovom chlebe.

© Costa Coffee

Vegan v Costa

Costa v posledných rokoch postupne zvyšuje svoje rastlinné možnosti a v roku 2021 uviedla na trh vegánsku slaninovú raňajkovú rolku, perník a čokoládový plátok. Pre Veganuary tento rok reťazec ďalej rozšíril svoj sortiment o rastlinný makarónový syr, grilované jedlá. chick’n panini, čokoládový a pekanový plátok, jablkový crumble flapjack a proteínová tyčinka z horkej čokolády.

„Vianoce boli v Costa Coffee vždy takým magickým obdobím roka a sme radi, že sa opäť môžeme spojiť s niektorými dobre známymi značkami a uviesť na trh ďalší veľkolepý sortiment nápojov a jedál, doplnený o nové položky a vracajúce sa obľúbené položky. “ povedala Naomi Matthews, obchodná riaditeľka pre potraviny a nápoje pre Spojené kráľovstvo a Írsko v Costa Coffee.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *