Violife súhlasí s novým partnerstvom s PLNT Burger

VIOLIFE® ROZŠIĽUJE PONUKU RASTLINNÉHO SYRA V PLNT BURGER

Veľmi milovaní majstri syra Violife rozšíril svoj repertoár vďaka partnerstvu s rastlinnou burgerovou spoločnosťou Burger PLNT. Violife bude teraz jediným rastlinným syrom dostupným vo všetkých lokalitách PLNT Burger, s niektorými možnosťami ponuky vrátane PLNT Cheeseburger, DBL PLNT Cheeseburger, Chilli Bowl, Spicy Chik’N Sandwich a Steakhouse Burger.

„Sme nadšení, že môžeme našim novým a existujúcim fanúšikom ponúknuť nový spôsob, ako si vychutnať naše syry v jedlách z rastlín, ktoré potešia a prinútia ich, aby sa k nim vracali viac,“ povedal Rachel Waynberg, Violife Senior Marketingový manažér, Foodservice. „Toto exkluzívne partnerstvo vyjadruje hlboký obdiv fanúšikov Violife a PLNT Burger a sme nadšení, že môžeme pokračovať v rozširovaní predajní PLNT Burger po celých USA.“

PLNT Burger, ktorý bol nedávno označený za jeden z „horúcich konceptov“ Nation’s Restaurant News na rok 2022, je z partnerstva nadšený. „Máme radi syry Violife,“ povedal šéfkuchár Mike Coletti, riaditeľ kulinárstva. „Violife má krémovosť, textúru a tavnosť, ktorú sme hľadali. Roztopíme ich syry na všetkých našich hamburgeroch a nastrúhame ich na naše čili. Od vyzretého čedaru, provolonu a amerických plátkov až po pikantný jack syr, Violife obsahuje všetku chuť bežného syra bez všetkých alergénov.“

Violife ponúka obrovskú škálu rastlinných syrových výrobkov, z ktorých všetky neobsahujú mliečne výrobky, konzervačné látky, kazeín, laktózu, lepok, orechy a sóju. Obľúbený v kancelárii TVR musí byť grécky biely syr Violife nakrájaný na kocky v šaláte. Je to výborné! Podobne všetky produkty PLNT Burger sú 100% rastlinné, certifikované kóšer, Halal a bez orechov. PLNT Burger ponúka aj veľa bezlepkových možností.

Zatiaľ čo mnohí vegáni sa rozhodnú vyhýbať sa rastlinným syrom alebo čomukoľvek, čo sa podobá živočíšnym produktom, uvedomujeme si, že mnohí si stále radi doprajú staré obľúbené a nahrádzajú mliečnu formu rastlinnou. Preto sme tento článok napísali o niektorých z najlepších syrov na svete – radi by sme počuli, čo si myslíte a ktoré z nich uprednostňujete.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *