Vlastníte Breville Barista Express? Pomôž nám! » CoffeeGeek

Vlastníte Breville Barista Express? Je to najobľúbenejší espresso stroj na planéte za posledných takmer 10 rokov.

V CoffeeGeek plánujeme koncom tohto roka komplexnú sériu sprievodcov o Barista Express a o tom, ako z nej vyťažiť maximum. K dispozícii bude niekoľko článkov o funkciách a návodoch, vrátane základných tipov a trikov, pokročilého používania, jednoduchých hackov, ktoré môžete urobiť bez straty záruky, a nakoniec podrobného sprievodcu hackmi, ktorý určite zruší vašu záruku.

Zatiaľ sa od vás tešíme, ako používate svoj Breville Barista Express. Našli ste spôsoby, ako zo stroja vyťažiť viac? Máte nacvičenú rutinu, ktorá vám dokonale funguje? Upravili ste nejakým spôsobom nastavenia mletia? Ako každé ráno naštartujete stroj a ako dlho čakáte (a čo robíte) pred prvým výstrelom? Nejaký spôsob, akým ste hackli počítač? Čo ste si za Barista Express kúpili na trhu, ktoré zlepšujú jeho fungovanie?

Žiadna technika, žiadny hack, žiadny tip na použiteľnosť nie je príliš malý alebo príliš veľký. Chceme počuť od každého majiteľa tohto stroja, ako ho používa.

Pošlite nám e-mail na adresu [email protected] s vaším krstným menom (a priezviskom, ak chcete, aby sme vám mohli dať kredit), s vašimi tipmi, trikmi, trikmi a bežným používaním Barista Express. Pokúsime sa uviesť čo najviac jedinečných spôsobov použitia tohto stroja a vyťaženia z neho čo najviac.


Mark získal certifikáciu ako kanadský, americký a svetový sudca na majstrovstvách sveta baristov v senzorickej aj technickej oblasti, ako aj ako inštruktor tréningu kávy a espressa. CoffeeGeek založil v roku 2001.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *