Výber adventného kalendára 2022 – Relais Desserts


Sebastien Bouillet ponúka svoj podpis pestrofarebný kalendár, ktorý obsahuje 24 rôznych malých krabičiek sladkostí, čokolád, marshmallow, sušienok a iných exkluzívnych výtvorov. Objavte sladké potešenie vyrobené v Bouillet!

Keď sa blíži prvý december, túto poschodovú chatu v štýle horskej chaty si zamilujete. Keď ochutnáte škatuľky, objavíte lahodné malé tvarované čokolády z Dom Laurenta Duchenea.

Tento rok Alexandre Gely podpísal kalendár, ktorý ctí mesto Poitiers a jeho ruské koleso. Kalendár, ktorý poteší malých aj veľkých!

Vincent Guerlais Kalendár sústredený na tému „Vianoce v kaštieli“ prichádza vo forme knihy o Santa Clausovi s 24 sladkými zázrakmi, ktoré sú symbolom cukrára!

Pierre Hermé podpísal výnimočný kalendár, ktorého srdcom je uvítacia sklenená cetka vyrobená v remeselníckych sklárskych dielňach v Meisenthale. Jeho zlaté fazety pripomínajú parížske pouličné svetlá a zapadajú do témy, ktorú si cukrár vybral pre svoju kolekciu 2022.

Čokoládové sladkosti, minitabletky, žobráky, karamelky, čokoládové puky: posaďte sa na palubu Jean-Paul Hevin počas tejto plavby s 24 boxmi objavte celý jeho gurmánsky vesmír.

Pascal Lac ctí dedinu Megève, alsaskú dedinu aj polárnu dedinu, kde cez les zasnežených jedlí možno vidieť Santove sane. Z jeho 24 gurmánskych pochúťok vám schádzajú ústa.

Čaro Vianoc sa oslavuje o hod Naša v horskej chate, ktorá pôsobí útulne aj gurmánsky. Okrem tejto ilustrácie od Clémence Monot objavíte chutné čokolády, pralinky, ganache a iné drobné sladkosti.

Objavte čarovnú dedinu Vincent Vallee, plné gurmánskych pochúťok a štedrosti: voňavé čokoládové bonbóny, ovocné pasty, žobráky, karamelky, kamene, medvedíky marshmallow… Ako by ste mohli odolať?

Pascal Dupuy, priekopníkom v tejto oblasti, so sídlom v Osle ponúka elegantný kalendár vyrobený z červenej a bielej farby, symbolických farieb Nórska. Okolo jeho 24 štvorcov objavte 12 chutí čokoládových hľuzoviek a podľahnite tejto hustej vrstve snehu!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *