Výrobca konopného mäsa Planet Based Foods spolupracuje so svetoznámymi distribútormi – vegconóm

Planet Based Foodsktorá sa špecializuje na mäsové výrobky na báze konope, oznamuje nové distribučné zmluvy s KeHE Distributormi, United Natural Foods, Inc a DPI Specialty Foods.

Spoločnosť zo San Diega má za sebou úspešný rok, keď vo februári debutovala na americkom trhu prvé mäso vyrobené z konope ako primárnej zložky. Taquito vyrobené z konopného mäsa boli predstavené v marci krátko predtým, ako spoločnosť vstúpila na akciový trh OTCQB so sídlom v USA pod symbolom PBFFF.

Tento apríl bol spustený Planet Based na Amazone, v auguste spoločnosť oznámila svoju prvú maloobchodnú distribúciu a naposledy v októbri uzavrela nové výrobné partnerstvo so spoločnosťou Cedarlane Natural Foods s cieľom zvýšiť výrobnú kapacitu.

Planet Based Foods Konopný burger box
©Planet Based Foods

Očakáva sa, že nasledujúce potenciálne distribučné miesta budú distribuovať nasledujúce produkty Planet Based Foods:

  • Prípad Romeoville, IL: Southwest Burger, Original Taquito a Southwest Taquito
  • DPI Aurora, Kolo.: Southwest Burger, Original Taquito a Southwest Taquito
  • DPI Ontario, Kalifornia: Southwest Burger, Original Taquito a Southwest Taquito
  • UNFI Riverside, Kalifornia: Southwest Burger, Original Burger, Jemná klobása, Hot Sausage Patty, Original Crumble, Italian Crumble, Original Taquito a Southwest Taquito
  • UNFI Ridgefield, Washington: Jemná klobása, Original Crumble, Southwest Burger, Original Taquito a Southwest Taquito

„Partnerstvo s týmito svetovo uznávanými distribútormi je presne to, čo spoločnosť potrebuje, aby sme dosiahli míľniky agresívneho rastu,“ hovorí prezident a spoluzakladateľ spoločnosti Planet Based Foods. Braelyn Davis. „KeHE, United Natural Foods a DPI obsluhujú najväčšie reťazce potravín v krajine. Sme presvedčení, že naši spotrebitelia uvidia naše produkty v nasledujúcich týždňoch vo väčšom počte obchodov ako kedykoľvek predtým.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *