Webinár ProVeg: Sila rastlinných jedálničkov – vegkonóm

ProVeg International nedávno hostil a webinár s panelom odborníkov z odvetvia, ktorí diskutujú o najlepších spôsoboch, ako integrovať rastlinné menu do vášho podnikania v oblasti stravovania.

Panel tvorili Lauren Spokes, vedúca oddelenia predaja UK Foodservice v Heura Foods; Claire Roper, marketingová a inovačná konzultantka pre Foodservice; a Dean Wilson Hartles, riaditeľ rozvoja potravín a nápojov v The Restaurant Group. Kliknutím sem získate prístup k úplnému záznamu webinára alebo si môžete prečítať súhrn.

Niektoré z kľúčových tém diskutovaných v tomto webinári zahŕňajú:

  • Výhody a výzvy pridania ďalších rastlinných možností do vášho jedálneho lístka.
  • Aktuálne trendy v odvetví.
  • Ako využiť architektúru výberu vrátane integrácie menu, deskriptorov a ikon na zvýšenie predaja.
  • Dôležitosť zvyšovania kvalifikácie obsluhujúceho personálu a kuchárov.
  • Ako môžu rastlinné značky a reštaurácie efektívne spolupracovať.

Prečo by sa teda malo vaše stravovacie zariadenie starať o pridávanie ďalších rastlinných možností do jedálneho lístka?

mladí hostia v reštaurácii
Obrázok s láskavým dovolením ProVeg International

Účastníci diskusie sa zhodujú na hlavnej výhode zvyšovania rastlinnej ponuky vašej reštaurácie: konkrétne na tom, že priťahuje zákazníkov. Je to užitočné najmä pri prilákaní mladších demografických skupín – ktorí sú s väčšou pravdepodobnosťou otvorení rastlinnej strave – a pri prilákaní tých hostí, ktorí si viac uvedomujú udržateľnosť.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako najlepšie implementovať tieto výhody, nezabudnite sa pozrieť celý webinár a vypočujte si, čo povedali členovia panelu Lauren Spokes a Dean Wilson Hartles.

A ak vaša spoločnosť neponúka širokú škálu rastlinných možností, z ktorých by si spotrebitelia mohli vybrať? No, riskujete stratu v podnikaní, a to nielen od vegánskych jednotlivcov. Podľa Claire Roper majú vegánski jednotlivci veľkú moc v rozhodovacom procese veľkých skupín, pokiaľ ide o výber miesta na jedenie. Ľudia sa nechcú cítiť vylúčení alebo vylučovať ostatných, takže výber tých najvegánskych reštaurácií sa stal bežnou praxou mnohých spotrebiteľov.

Mladá žena pije zelené smoothies a zje burger vo vegánskej reštaurácii rýchleho občerstvenia
©[email protected]

„Ľudia vyžadujú stále viac a viac, takže sa nemôžete len priblížiť [including plant-based options] už ako zaškrtávacie cvičenie. Ľudia chcú jedlo, o ktorom môžu Instagramovať, jedlo, ktoré vyzerá dobre, a jedlo, ktoré je výživné. Je tu výzva, ale aj príležitosť,“ komentuje Claire Roper, marketingová a inovačná konzultantka pre Foodservice.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o výhodách a výzvach spojených so zvyšovaním rastlinných možností v reštauráciách a iných podnikoch poskytujúcich stravovacie služby, kliknite tu pozrieť si celý webinár. Ak chcete získať ďalšie informácie o tom, ako podporiť predaj produktov na rastlinnej báze, ktoré zvyšujú zisk vašej spoločnosti, kliknite tu pre prístup k novému Food Hubu ProVeg International teraz!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *