Wicked Kitchen spolupracuje s Minnesota Timberwolves pre rastlinný koncesný stojan – vegconóm

Zlá kuchyňa v spolupráci s basketbalovým tímom Minnesota Timberwolves oznámila otvorenie koncesionárskeho stánku výhradne na rastlinnej báze.

Stánok sa otvorí v Target Center na domácom dvore Timberwolves v Minneapolise, čo je tiež mesto, kde má Wicked sídlo. Bude to prvýkrát, čo značka poslúži športovým tímom a fanúšikom.

Menu obsahuje:

Sendviče

  • Grilovaný chorizo ​​brat – klobása s pikantnou harissa majonézou, dusenou paprikou a cibuľou, doplnená nastrúhaným šalátom na podvalku.
  • Jalapeno Gouda Burger – placka jalapeño, tavený vegánsky syr gouda, hlávkový šalát, dozretá paradajka a nakrájaná cibuľa, preliate omáčkou Wicked burger.
  • Meatball Sub – Talianske ochutené mäsové guľôčky v obľúbenej Nana’s red omáčke od Wicked, preliate vegánskym parmezánom na cesnakovo-maslovej podrolke.

Zmrzlinové novinky

  • Berry White Stick – vanilková zmrzlina s malinovým vírom máčaná vo vegánskej bielej čokoláde.
  • Tyčinka z čokolády a mandlí – vanilková zmrzlina s praženými mandľami máčaná vo vegánskej mliečnej čokoláde.
  • Čokoláda & Red Berry Corne – čokoládová zmrzlina, omáčka z červených bobúľ a čokoládové lupienky v bezlepkovom kornútku.
Rastlinný koncesný stojan Wicked Kitchen
© Wicked Kitchen

Produkty spoločnosti Wicked sa budú podávať aj v klubovej úrovni a VIP salóniku Target Center. Okrem toho bude Wicked na mieste prevádzkovať špecializovaný stánok so zmrzlinou, ktorý bude podávať svoje inovatívne mrazené dezerty na báze lupiny.

Wicked Kitchen v USA

Po tom, čo začala v Spojenom kráľovstve, vstúpila Wicked Kitchen minulý rok do USA s najväčšou rastlinnou značkou v krajine v histórii obchodu s potravinami. Odvtedy spoločnosť pokračuje v uvádzaní nových produktov na trh v tisíckach veľkých supermarketov.

Minulý mesiac spoločnosť Wicked získala severoamerické kanály rastlinnej značky morských plodov Good Catch a získala finančné prostriedky vo výške 20 miliónov dolárov od investorov vrátane herca Woodyho Harrelsona.

„Je pre nás cťou poskytnúť tímu z rodného mesta Wicked zážitok, ktorý si fanúšikovia zamilujú a po ktorom budú túžiť,“ povedal Pete Speranza, generálny riaditeľ Wicked Kitchen. „Vieme, že naše jedlá sa rýchlo stanú obľúbenými medzi fanúšikmi a tento rok budú na rovnakej úrovni ako úžasný tím. Čoraz viac hráčov prechádza na rastlinnú stravu a my chceme dať fanúšikom rovnakú príležitosť.“

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *