Wicked Kitchen vyzbiera 20 miliónov dolárov od investorov vrátane Woodyho Harrelsona – vegkonóma

Zlá kuchyňa dnes oznamuje, že získala 20 miliónov dolárov od investorov vrátane herca Woodyho Harrelsona a uvádza, že viac ako strojnásobila medziročný rast tržieb.

“Poznám Chada a Dereka už mnoho rokov a ich skazená kreativita v kuchyni na mňa urobila dojem,” Woody Harrelson

Dnešná správa prichádza tri týždne po oznámení, že spoločnosť Wicked, ktorú založili Derek a Chad Sarno, získala rastlinnú spoločnosť na výrobu morských plodov Good Catch, ktorú tiež založili bratia Sarno, a rozšírila tak sortiment spoločnosti o viacero kategórií mrazených produktov Good Catch. a ambientné vegánske morské produkty.

Wicked-GoodCatch-Family
© Wicked Kitchen
Medzi nových investorov patrí Ahimsa VC z Indie, NRPT z Thajska (kde Wicked predstaví 17 produktov), ​​ako aj herca Woodyho Harrelsona. Harrelson, vegánsky zástanca, investoval do Good Catch už v roku 2020 a zúčastnil sa tiež kola série A pre značku vegánskych údenín Orange County Abbot’s Butcher spolu s priateľom a hereckým kolegom Owenom Wilsonom.

„Chada a Dereka poznám už mnoho rokov a zaujala ma ich skazená kreativita v kuchyni a to, že sa neboja posúvať hranice,“ povedal Woody Harrelson. „Na tejto značke sa mi páči to, že produkty sú v skutočnosti vytvorené šéfkuchármi, ktorí vždy kladú chuť na prvé miesto, takže je tak jednoduché dostať sa na rastlinný základ.“

Wicked Kitchen dnes uvádza, že finančné prostriedky pomôžu globálnej spoločnosti CPG ďalej zvyšovať globálne iniciatívy na zvyšovanie povedomia o značke a rozširovať maloobchodnú distribúciu a ďalšie kanály tak, aby zahŕňali stravovacie služby.

Zlé produkty
© Wicked Kitchen

Pete Speranza, generálny riaditeľ spoločnosti Wicked Kitchen, dnes pre vegconomist hovorí: „Toto premosťovacie kolo financovania potvrdzuje pokračujúci záujem a presvedčenie o dôležitosti produktov bez zvierat, ale také, ktoré sú lahodne vyrobené šéfkuchármi pre širšiu príťažlivosť. Tešíme sa, že v nadchádzajúcich mesiacoch uvedieme na trh ešte chutnejšie inovácie.“

„Pri pohľade na rastlinnú krajinu Wicked Kitchen vyniká v dave nielen vďaka nášmu obrovskému rastu, ale aj vďaka našej rozmanitosti v rôznych oddeleniach supermarketov,“ dodáva. „Skutočnosť, že maloobchodníci si vyberajú viacero SKU a niektorí dokonca venujú celé mrazené dverové súpravy pre naše produkty, je dôkazom toho, že chcú zákazníkom ponúkať rôzne možnosti pod jedinou, chuťovo výraznou, rastlinnou značkou, ktorá má širšiu príťažlivosť. .“

Pete Hope
CEO Pete Speranza© Wicked Kitchen
Spoločnosť Wicked uvádza, že jej produkty sú v súčasnosti vo viac ako 6 500 maloobchodných predajniach po celých USA len jeden rok po príchode na americký trh. Okrem toho značka uviedla na trh 23 produktov v poprednom fínskom maloobchode s potravinami S-Market.

Od dnes do soboty sa Wicked Kitchen zúčastní výstavy Natural Products EXPO East v Pensylvánskom kongresovom centre, 1101 Arch St, Philadelphia, PA 19107 – stánok č. 1139.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *