WONDR uvádza na trh rad znovu naplniteľných 100% prírodných produktov do sprchy

Značka produktov prírodnej starostlivosti WONDR uviedla na trh svoj doteraz najambicióznejší produktový rad s ohlásením WONDR Liquids. Značka bola zaneprázdnená vývojom svojho vysoko kvalitného prášku WONDR a znovu naplniteľných fliaš a je pripravená vypustiť ho do sveta po dvoch rokoch výroby.

Po dlhom výskumnom a vývojovom procese spoločnosť WONDR dokončila výrobu svojho nového radu znovu naplniteľných fliaš na šampóny a sprchové gély, pričom produkty prichádzajú vo forme prášku v papierových vrecúškach. Produktový rad, považovaný za „najprirodzenejší svojho druhu“, získal perfektné hodnotenie 100/100 yuka.

Prášky WONDR sú všetky prírodné a dostupné v 3 vôňach na starostlivosť o vašu pokožku a vlasy. Naše produkty sú nielen superpotravinou pre vaše vlasy a pokožku, ale ponúkajú aj jednoduché riešenie, ako byť na cestách s našimi silikónovými fľašami a ľahko nalievateľnými vrecúškami, ktoré je možné umývať v umývačke riadu – všetko, čo musíte urobiť, je pridať vodu a pretrepať.

Každé práškové vrecúško obsahuje toľko produktu ako DVA 500 ml tekuté sprchové produkty, vrecúška poskytujú čistú a uvedomelú alternatívu k bežne dostupným možnostiam a sú dobré pre vaše vlasy, pokožku a planétu – čo nemilovať?

Úžasné vône:

Krémový kokos

Osviežujúca, bohatá a krémová pena s pikantnou vôňou kokosu, ktorá vám poskytne hladký, mäkký kokosový zážitok.

Čerstvá broskyňa

Premeňte svoj zážitok zo sprchovania na broskyňový sen a voňajte tak sladko, ako sa cítite!

Zdravé bylinky

Ochutnajte prírodu vo vašej sprche s naším radom zemitých bylín, ktoré zanechajú vašu pokožku a vlasy čisté, vyživené a hydratované.

WONDR Liquids sú od dnešného dňa k dispozícii na Kickstarteri s obrovskou zľavou 40 % pre podporovateľov super raných vtákov:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *