World of Vegan znovu spúšťa stránku s darčekom na premenu kuchyne

Svet Vegánov, popredná digitálna platforma pre život založený na rastlináchvrátane receptov, sprievodcov a tipov na životný štýl, oznámila aktualizáciu stránky, ktorá má pomôcť podporiť jej neustále rastúcu komunitu. A na oslavu tohto prepracovania spoločnosť spustila darčekovú premenu kuchyne v hodnote 4 500 USD, ktorá obsahuje všetky tie najlepšie špičkové kuchynské potreby pre zdravý život, ako je hydroponický krytý kuchynský riad Gardyn, Caraway Home a odšťavovač Omega.

„Odkedy som v roku 2015 spustil World of Vegan, vo všetkých možných ohľadoch prekonal moje očakávania. Sme nadšení, že vďaka tomuto prepracovanému dizajnu sme pre naše publikum ľahšie sprístupnili všetky naše recepty, návody a vegánsky živý obsah. S tým 4 500 dolárov darček, tiež oslavujeme našu úžasnú komunitu a ich neustálu podporu,“ hovorí Michelle ChenZakladateľ a generálny riaditeľ World of Vegan, spoluhostiteľ Plant-Powered People Podcast, a spoluautorom Priateľská vegánska kuchárka.

„World of Vegan ponúka také dôležité zdroje – či už chcete do svojej stravy pridať viac rastlinných potravín alebo hľadáte nové a vzrušujúce spôsoby, ako žiť vegánsky,“ hovorí Toni OkamotoPlant-Based on Budget Founder a Co-host of the Plant-Powered People Podcast.

Stránka má na svojich sociálnych sieťach viac ako milión sledovateľov – vrátane Instagram Pinterest, YouTube a veľmi obľúbený podcast, ktorý vstupuje do svojej piatej sezóny a ponúka obľúbené recepty a plány jedál, ktorých cieľom je pomôcť ľuďom jesť zdravšie, podporené sprievodcami a návodmi na celej stránke. Nájdete tu aj to najlepšie z vegánskych reštaurácií a sprievodcov mestom, kategórie vegánskeho rodičovstva, ako aj život bez odpadu. Je to skutočne centrum všetkých vegánskych vedomostí…odtiaľ ten názov!

V priebehu budúceho roka bude World of Vegan darovať 1 % zo svojich príjmov z webových stránok Kalifornia-založené Animal Place útočisko hospodárskych zvierat1 % pre Dobre nasýtený svet na pomoc v boji proti hladu a 1 % pre Nadáciu na pestovanie ovocných stromov na podporu našej planéty – všetko dôležité pre komunitu World of Vegan.

Akcia na premenu kuchyne prebieha počas tohto mesiaca a končí sa Svetovým dňom vegánov 1. novembra 2022. Nezabudnite sa zúčastniť!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *