Zapáľte sústo s našimi novými energetickými nápojmi Piranha Bite


28. júna 2022 (Zverejnené: 29. júna 2022)


Energetické nápoje Crimson Cup Piranha BiteEnergetické nápoje Crimson Cup Piranha BiteJe čas zapáliť si bite s našimi novými energetickými nápojmi Piranha Bite v kaviarňach Crimson Cup v Clintonville a Tallmadge, Ohio!

V stredu 29. júna si zákazníci môžu vychutnať nový lahodný energetický nápoj Jahoda alebo Modrá malina Piranha Bite len za 1 dolár.

Energetické nápoje Piranha Bite, vyvinuté tímom Crimson Cup Innovation Team, ponúkajú svieži nový spôsob, ako sa schladiť a naštartovať na letné aktivity.

„Zastavte sa ešte dnes v našich pobočkách v Clintonville alebo Tallmadge, pripojte sa k letnej zábave a vychutnajte si nový energetický nápoj Piranha Bite len za 1 dolár,“ povedal zakladateľ a prezident Greg Ubert. „Iba dnes dostane každý zákazník Piranha Bite zľavu 1 $, aby sa neskôr vrátil na druhé sústo.“

Na vytvorenie každého vlastného nápoja Piranha Bite baristi Crimson Cup zmiešajú dávky energetického nápoja s ochutenými sirupmi a ľadom.

“Táto nová ľadová chuť je takmer zaručená, že vás povzbudí,” povedal Greg. „Je to skvelý nový spôsob, ako vám pomôcť zvládnuť nabitý letný program.“

Pri uvedení na trh sú energetické nápoje Piranha Bite dostupné v pobočke Clintonville spoločnosti Crimson Cup, 4541 North High Street v Columbuse a v jej kaviarni Tallmadge, 116 Tallmadge Circle v Tallmadge, Ohio. Od 30. júna sa 16-uncové nápoje budú predávať za 5 dolárov.

Greg povedal, že spustenie Piranha Bite je len začiatok. „Budeme uvádzať nové príchute a miesta. Zostaňte naladení!”.


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *