Zjednodušte si prípravu jedla pomocou dvoch praktických nástrojov

Zjednodušte si prípravu jedla pomocou dvoch praktických nástrojov – Časopis Jedlo a výživa – Kamenná polievka
Foto Huma Chaudhry

Produkt skontrolovaný: Dreamfarm Clongs a Dreamfarm Smood

Vždy hľadám viacúčelové kuchynské náradie, vďaka ktorému je príprava jedla na týždeň jednoduchá, rýchla a bez neporiadku. Našťastie som našiel dva nástroje, ktoré mám na dosah ruky na kuchynskej linke. Či už strúham zemiaky, pripravujem guacamole, restujem zeleninu alebo hádžem šalát, Dreamfarm Clongs a Smood zefektívnia prípravu jedla.

Kliešte Dreamfarm Clongs alebo kliešte so zámkom na kliknutie majú na spodnom konci tlačidlo, ktorým sa otvára a zatvára jedným kliknutím ako vysúvacie pero. Má tiež jedinečne tvarovaný ohyb, ktorý zabraňuje tomu, aby sa silikónové hroty dotýkali kuchynskej linky, keď sú položené dole. To umožňuje čistý zážitok z varenia bez neporiadku. Clonges možno použiť na hádzanie šalátov a praženie rezancov alebo na prekladanie mäsa na panvici či grile. Pôsobia ako predĺženie mojich rúk, aby som ľahko pripravil akékoľvek jedlo alebo varenie.Zjednodušte si prípravu jedla pomocou dvoch praktických nástrojov –

Podobne aj drvič zemiakov Dreamfarm Smood je jednoduchý a viacúčelový nástroj. Jeho štruktúra má niekoľko kľúčových komponentov, vďaka ktorým je veľmi efektívny. Základňa má špirálovitú štruktúru, ktorá vám umožňuje ľahko zachytiť jedlo a stlačiť na kašu. Okrem toho má základňa pripojenú žiaruvzdornú silikónovú škrabku, ktorá vám pomôže vyčistiť hrniec alebo misku bez škrabancov. Ďalšou skvelou funkciou je viacúchopová rukoväť, ktorá vám umožňuje nastaviť polohu rúk pre pohodlné maškrtenie. Použite Smood na rôzne recepty od domáceho guacamole a jablkovej omáčky až po roztlačenie banánov na banánový chlieb a sladké zemiaky alebo tekvicu na tie najkrémovejšie koláče. Ak máte nemotorné ruky ako ja, vďaka materiálu z nehrdzavejúcej ocele je tento nástroj mimoriadne odolný, aby sa zabránilo pošmyknutiu a pošmyknutiu, ktoré by mohlo spôsobiť neporiadok.

Dreamfarm Clongs a Smood boli každodennými záchrancami, ktorí dostali večeru na stôl, efektívne pripravili jedlo na týždeň a nechali moju kuchyňu bez neporiadku. Tento riad by som odporučil každému, kto hľadá cenovo dostupné viacúčelové kuchynské náradie na uľahčenie manipulácie s potravinami a varenie.

Sú to Chaudhry

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *