Značka organického rastlinného mlieka Kiki Milk uvádza na trh 32oz skladovateľné kartóny

Kiki mliekoktorá vyrába „prvé na svete“ organické rastlinné mlieko určené pre deti, oznamuje, že 26. septembra uvádza na trh 32 oz, skladovateľnú veľkosť.

Podľa ľudového dopytu

Na základe požiadavky spotrebiteľov bude nový 32 oz produkt dostupný v originálnej a čokoládovej príchuti a predstavuje čistú, nemliečnu alternatívu pre deti aj dospelých. Opätovne uzatvárateľný výtok tiež umožňuje viacúčelové použitie, ako je káva, pečenie, varenie, nalievanie do cereálií, ovsených vločiek a ďalšie.

Prvýkrát uvedený na trh v decembri 2021, Kiki Milk pôvodne debutoval v 8oz Tetra Paks. Produkt bol vyvinutý spoločnosťou popredný pediatr Dr. Joel „Gator“ Warsh a odborník na výživu Vicki Kobliner, RDa je vyrobené výhradne z organických surovín, ako je ovos, konopné semienka, naklíčené tekvicové semienka a kokosové orechy.

Kiki mlieko 32oz kartón
©Kiki Milk

Nový druh mlieka

Okrem toho, že mlieko Kiki neobsahuje GMO, je vyrobené bez sóje, lepku, orechov (okrem kokosu), žuvačiek, umelých sladidiel a konzervačných látok. Jej produkty sú tiež testované treťou stranou, aby sa potvrdilo, že neobsahujú ťažké kovy a glyfosát.

Podľa značky nová väčšia veľkosť pomáha presadzovať jej ciele uhlíkovej neutrálnej udržateľnosti znížením odpadu z obalov a emisií z dopravy.

Spoluzakladatelia Kiki Milk
Spoluzakladatelia Alex & Lauren Abelin © Kiki Milk

Kiki Milk je prvou značkou od PlantBaby, spoločnosti vyrábajúcej inovatívne produkty detskej výživy. V júni spoločnosť PlantBaby vyzbierala 4 milióny dolárov počiatočné financovanie od investorov, medzi ktoré patrili okrem iného Big Idea Ventures, herečka Danielle Monet a The Fund LA.

Produkty Kiki Milk sú dostupné online prostredníctvom jej webovej stránky, Amazon a Thrive Market.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *