Zo zákulisia na Love & Lemons

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako vymýšľame recepty? Zistite nižšie! V tomto nahliadnutí do zákulisia odpovedám na niektoré z vašich najčastejších otázok.


Phoebe omáčka na šľahanie a Jeanine sekajúca koriandr na kuchynskej linke

Ahoj, pekný utorok! Zverejňujeme tu množstvo receptov, ale už je to nejaký čas, čo som vám poskytol aktuálne informácie o našom procese v zákulisí v Love & Lemons. Myslel som, že dnešný príspevok vezmem tak, aby som vám umožnil nahliadnuť do kuchyne Love & Lemons a odpovedať na niektoré otázky, ktoré často dostávam od čitateľov, ako ste vy!

Love & Lemons som založil v roku 2011 ako miesto na zdieľanie sezónnych receptov a príbehov o varení o mojom manželovi Jackovi a mne. Varil som a s Jackom sme fotografovali recepty z našej domácej kuchyne, potom v Austine v Texase. Posuň sa dopredu o 11(!) rokov a Love & Lemons sa dosť vyvinuli. Po prvé, žijeme v Chicagu a nedávno sme začali spolupracovať s úžasným fotograf a food stylistka ktorí fotia pre blog a talentovaný video tím, ktorý vytvára videá s receptami. Tiež už nerobím všetko varenie sama. Namiesto toho spolupracujem so staršou redaktorkou a vývojárkou receptov Love & Lemons, Phoebe, na testovaní a zdokonaľovaní každého receptu.


Jeanine drží panvicu s celým pečeným karfiolom a Phoebe miešajúcou polievkou na sporáku

Phoebe s nami spolupracuje od roku 2018, keď som bol uprostred písania Láska a citróny každý deň. Začala testovať recepty a pripravovať sa na naše fotenia a teraz pracuje na takmer každom aspekte Love & Lemons! Pár zaujímavých faktov o nej:

  • Phoebe pochádza z Wisconsinu, ale teraz žije v Chicagu.
  • K sezónnemu vareniu sa dostala po letnej brigáde na ekologickej zeleninovej farme.
  • Šaláty a vegetariánske hlavné jedlá sú jej obľúbené recepty na vývoj.
  • Ale nikdy neodmietne ani dezert.

Otázky a odpovede čitateľa

Ako vymýšľate recepty?
Vždy uvažujeme sezónne a sezónne produkty sú východiskovým bodom pre väčšinu našich receptov. Napríklad na jeseň vieme, že budeme chcieť predstaviť niekoľko druhov tekvice, ako aj jablká, ružičkový kel a samozrejme tekvicu. Snažíme sa tiež ponúkať recepty, o ktorých vieme, že čitatelia budú užitočné v rôznych obdobiach roka, napríklad recepty na prípravu jedla v septembri alebo prílohy pred Dňom vďakyvzdania. (Ak budete mať niekedy požiadavku na recept, dajte nám vedieť!) Inšpiráciu čerpáme aj z jedál v reštauráciách. Je pre mňa nemožné ísť s, Squid Coffee, Šnúrka na draka Cantinaalebo Ľavé pobrežie v Chicagu bez toho, aby ste chceli experimentovať s novým jedlom!

Phoebe a ja si sadneme každých pár mesiacov a vyberieme si súbor receptov, ktoré chceme vyvinúť. Odtiaľ vytvoríme plán testovania a vykonáme akýkoľvek potrebný prieskum o pozadí alebo prísadách jedla. Konečne začneme variť!

Testujete každý recept?
Áno! Phoebe a ja spolu testujeme väčšinu dní v týždni a niekedy sa tiež delíme a dobývame sami. Niektoré recepty fungujú už po jednom alebo dvoch testoch, zatiaľ čo iné potrebujú tri alebo viac. Tento kastról so zelenými fazuľkami sme urobili možno päťkrát za rok, keď sme ho vyvinuli. Ani jeden z nás toho roku na Deň vďakyvzdania nejedol kastról so zelenými fazuľkami – v týždňoch, ktoré mu predchádzali, sme toho mali príliš veľa! Recepty na pečenie zvyčajne trvajú dlhšie. Toto leto sme jedli veľa čerešňového koláča a minulú jeseň koláč s jablkami!

Čo sa stane so zvyškami?
Jeme ich! Phoebe sa delí o nejaké zvyšky so svojím priateľom Alexom a Jack, Ollie a ja jeme zvyšok. Ako by ste mohli očakávať, mraznička je veľmi užitočná, keď sme museli robiť veľa testov receptov. Len vo veľmi zriedkavých prípadoch máme zlyhanie tak impozantné, že to skončí vyhodením (pri pohľade na vás, mixérové ​​muffiny roku 2020).


Phoebe miešajúci hrniec na sporáku a Jeanine krájajúca huby pri pulte

Aký je váš obľúbený recept na blogu?
Jeanine: Pečené karfiolové steaky s rukolovým pestom
Phoebe: Citrusový šalát s feniklom a avokádom

Ak by ste mohli mať v kuchyni len 3 koreniny, ktoré by ste si vybrali?
Jeanine: Údená paprika, rasca a koriander
Phoebe: Za’atar, čili prášok a škorica

Aká je vaša obľúbená jesenná zelenina?
Jeanine: Sladký zemiak
Phoebe: Jemná tekvica

A čo obľúbené pohodlné jedlo na jeseň?
Jeanine: Butternut tekvicová polievka a tento sladký zemiakový šalát
Phoebe: Baklažánový parmezán alebo tieto krémové squashové cestoviny

Píšete ďalšiu kuchársku knihu?
Zostaňte naladení!

Dúfame, že v Love & Lemons nájdete každodennú vegetariánsku inšpiráciu a že radi varíte naše recepty u vás doma. Vďaka za prečítanie!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *